niedziela, 3 grudnia 2017

Jak pachnie Lavender? (w dużej świecy)

Cześć,
Dzisiaj będzie o świecy, która nie należy do mnie a do mojej Mamy. Ja pisałam Wam chyba x razy, że nie znoszę zapachu cynamonu, lawendy... a dzisiaj właśnie będzie o lawendzie. Ba! O lawendzie w dużym rozmiarze.

Lavender - Yankee Candle

Od producenta: Duży słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: lawenda.

Moja opinia: No i cóż z tego, że świeca ma przepiękny fioletowy kolor wosku i bardzo ładną, jakże prostą etykietkę? Cóż z tego, skoro... odrzuca mnie już na sucho :( Bo już na sucho zapach jest bardzo mocny i fajnie wyczuwalny. Po rozpaleniu bardzo łatwo można się zorientować, że Lavender pachnie po prostu lawendą, najprawdziwszym jej zapachem. Woń jest naprawdę świetnie odwzorowana, fani lawendy będą zachwyceni. Po rozpaleniu aromat bardzo szybko roznosi się po całym pomieszczeniu i jest dobrze wyczuwalny.

Ja się z ta świecą nie polubiłam, ale są to wyłącznie osobiste preferencje - nie znoszę zapachu lawendy, ale technicznie nie mam jej nic do zarzucenia. Aromat jest dobrze oddany, świeca pachnie mocno i pali się bezproblemowo. Czego chcieć więcej? Moja Mama jest zachwycona. ;) Jeśli macie ochotę wypróbować jak pachnie Lavender to na Goodies.pl znajdziecie zarówno wosk, sampler jak i wszystkie rozmiary słoi tego zapachu.

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze

  1. nie miałam tej świecy, ale z lawendowych zapachów uwielbiam lavender spac z WW :P :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Marzy mi się taka duża świeca ;)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.