piątek, 12 stycznia 2018

Jak pachnie Pink Grapefruit? (w dużej świecy)

Cześć,
Chociaż wiem, że grejpfruty są mega zdrowe i mają bardzo mało kalorii - jakoś nie mogę się do nich przekonać. Ta nutka goryczy w ich smaku ciągle sprawia, że nie mogę namówić się do ich jedzenia... Ba, ta nuta przeszkadza mi też w odbiorze jakże realistycznego zapachu stworzonego przez YC, ale o tym w dalszej części wpisu...

Pink Grapefruit - Yankee Candle
 
Od producenta: Duży słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: różowy grejpfrut.

Wizualnie ta świeca wygląda bardzo apetycznie - kolor wosku jest pomarańczowy i idealnie odzwierciedla owoc, który jest zamieszczony na naklejce. Całość wypada więc letnio, soczyście... mnie grejpfruty pomimo tego, że są dostępne przez cały rok jakoś zawsze kojarzą się z wakacjami. Sama nie wiem dlaczego. No dobrze, kwestie wizualne już za nami, a jak wypada sam zapach? Tak jak wspomniałam na początku postu - bardzo, ale to bardzo realistycznie. Zapach jest kwaskowaty i orzeźwiający, ale gdzieś w tle czuć tę charakterystyczną dla każdego grejpfruta nutkę goryczy, której nie mogę ścierpieć. Na dużą świecę zdecydowałam się tylko dlatego, że ten zapach bardzo lubi moja Mama. Moc jest dobra, po rozpaleniu zapach jest bardzo szybko wyczuwalny w całym pomieszczeniu. Jeżeli jesteście fankami iście orzeźwiających aromatów, czyli takich jak PG to zerknijcie na Goodies.pl :)

Znacie ten zapach? Lubicie grejpfruty?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze

  1. A ja go uwielbiam, właśnie za tę kwaskowatość :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo go lubię,wypalilam już kilka dużych świec tego zapachu

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.