Jak pachnie Winter Glow?

niedziela, 20 listopada 2016

Cześć,
Lubię białe woski i świece. Kojarzą mi się ze świętami, śniegiem- z przyjemną atmosferą. Miałam więc ogromną ochotę wypróbować wosk o wdzięcznej nazwie Winter Glow, o którym Wam dzisiaj co nieco napiszę.

Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o „chrupiącym” zapachu zamarzniętych gałęzi drzew i świerkowych igieł, rozświetlonych bursztynowymi promieniami zimowego słońca.
W tej tarcie prócz ładnego koloru wosku, zauroczyła mnie również etykietka. ♥ Jest bajeczna- iście świąteczna. Zbieram naklejki po wypalonych woskach i już czuję, że ta po Winter Glow będzie się świetnie komponować. ;)

Zapach spodobał mi się tak bardzo, że już mam ochotę na dużą świecę! Aromat zarówno na sucho, jak i już po rozpaleniu jest świeży, taki czysty i subtelny. Ta trochę zimna kompozycja, jest jednak przełamana czymś ciepłym- otulającym. Efekt jest taki, że choć zapach nie należy do najmocniejszych, bardzo szybko wypełnia pomieszczenie przyjemnym tłem i ma się ochotę go palić.

Mój egzemplarz standardowo pochodzi z Goodies.pl tam dopadniecie zarówno wosk, sampler jak i wszystkie rozmiary świecy. Ja już czaję się na duży format. :)


---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

10 komentarzy:

 1. W zeszłym roku kupiłam w ciemno świecę, właśnie przez tę piękną etykietę. Zapach był ładny ale inaczej sobie wyobrażałam ten zapach po opisie i etykiecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi całkiem przyjemnie, a w dodatku ta etykieta <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Po twoim opisie widać że warto go wypróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę sobie kupić jakiś nowy wosk <3

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo przyjemny, nie dawno go paliłam. rzeczywiście jest tłem. a nie zapachem który mocno daje o sobie znać

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba go mam :D Nie jestem pewna, bo te zimowo-świąteczne kolekcje są do siebie podobne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie tam obojętny kolor wosku :) patrzę na naklejki 😍 winter glow pomimo, ze piekna nalepka, zapach nie przypadł mi do gustu 😔

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)