Horoskop chiński.

niedziela, 28 kwietnia 2013

Cześć ;)
Horoskopy to temat rzeka, jest ich tak wiele. Wierzycie w nie? Nie ukrywam,że sama lubię je czytać, zazwyczaj czytam dzienne na tej stronie. Czasem się sprawdzają, czasem nie- czyli normalka.
Zainteresowałam się ostatnio horoskopem chińskim.

Znajdźcie siebie :D

Ja jestem bawołem, a raczej bawolicą :D

Mała charakterystyka...

Najsolidniejsza firma w chińskim zodiaku, dzięki której ten świat się jeszcze kręci.
Bawół to osoba niezwykle pracowita i odpowiedzialna, symbol dobrobytu w Chinach osiągniętego uczciwą pracą. Mimo, że wykazujesz wiele skromności i nie znosisz autoreklamy, z czasem stajesz się autorytetem dla innych. Bawoły brzydzą się oszustwem i kłamstwem, mają dar wygaszania negatywnych emocji i sporów w otoczeniu, dla nich słowa moralność lub etyka nigdy nie są pustymi frazesami.
Twoje dzieciństwo i młodość mogą upływać w pewnym niedostatku, zarówno materialnym, jak i uczuciowym. Z czasem cieszysz się coraz liczniejszymi przejawami życzliwej fortuny, a bywa że na starość stajesz się bardzo bogatym człowiekiem -twórcą rodzinnej zamożności.
Panie Bawoły to doskonałe żony i panie domu. Potrafią wspaniale gotować, urządzać wnętrza i projektować ogrody. Jako domatorka cenisz sobie tradycje i rodzinne wartości.

Dla Ciebie miłość to obrączka na ręku i wspólna przyszłość pod jednym dachem. Zawsze poszukujesz wiernej miłości aż po grób, dlatego długo i wnikliwie poznajesz partnera zanim usłyszy z Twoich ust poważniejszą deklarację.
Bawoły nie są romantykami i obce jest im wzdychanie do wybranka w świetle księżyca. Miłość okazujesz praktycznie, ugotujesz obiad lub wybudujesz dom, ale wiersza raczej nie napiszesz, bo uważasz to za stratę czasu. Zdrady nie wybaczasz, ale jeszcze bardziej doprowadza cię do szewskiej pasji rozrzutność partnera.
Astrologia chińska wychwala Cię jako najlepszego rodzica w zodiaku. Sam w dzieciństwie często doświadczałeś braku zainteresowania ze strony rodziców i nie chcesz aby tego doświadczyły Twoje dzieci. Znakomicie osiągasz trudną harmonię między pobłażliwością a stawianymi wymaganiami, zdarza się, że dzięki wychowaniu oraz troskliwej miłości Twoje dzieci osiągają wyjątkowy sukces w życiu.

ŻYCIE ZAWODOWE I PORTFEL

Twój szef wygrał los na loterii, Twoi podwładni także.
Bawół to urodzony pracoholik i perfekcjonista. Pracujesz często za dwóch, nie narzekasz i samokrytycznie podchodzisz do osiągnięć, które są najczęściej znakomite.
Solidny i niezawodny, jesteś podporą niejednej firmy. Rzadko się zdarza abyś zrobił błyskawiczną karierę w krótkim czasie. Raczej powoli wchodzisz na szczyt, ale jak już tam się znajdziesz z niego nie spadasz.
Warto, aby młody Bawół wnikliwie zastanowił się nad wyborem zawodu. Dla Ciebie bowiem praca to nie sposób zarabiania pieniędzy, ale styl życia. Nie poświęcaj też swoich talentów dla rodziny, rezygnując np. z pracy aby wychowywać dzieci. Bawół bez osiągnięć zawodowych nie poczuje się w pełni spełniony w życiu.
Doskonałe są dla Ciebie profesje, które powiązane są z nieruchomościami finansami, wojskowością. Masz też talenty naukowe, pisarskie i przede wszystkim aktorskie. W polityce i w stanie duchownym również czekają cię zaszczyty.
Unikaj jednak pracy, która wiąże się z częstymi zmianami, ryzykiem i wymaga szybkiego przystosowania do nowych warunków, bo narazi cię to na stresy i straty finansowe.
Bawoły nie są chciwusami, ale to najlepsi klienci banków. Lubią, kiedy konto puchnie od zer. Nigdy nie wydają pieniędzy na głupoty, za którą uważają m.in. snobistyczne uleganie modom.

KOGO POKOCHAĆ, A KOGO UNIKAĆ

Kogut nieźle Cię rozrusza. Jego fantazja i radość życia są zaraźliwe, a Ty miewasz skłonności do melancholii. W dodatku on najszybciej dostrzeże Twoje zalety ducha i ciała, przełamie nieśmiałość w stosunkach męsko-damskich. Z Wężem i Szczurem stworzysz udaną rodzinę.
Natomiast unikaj romantycznej Kozy. Jesteście z różnych bajek, ona kocha snobistyczne imprezy, zalewa się łzami, kiedy nie ma najmodniejszych butów, Ty wolisz samotność i spokój domowego zacisza.

Szczęśliwy kolor
Czerwień i złoty - mniej zawsze coś na sobie w tych kolorach, kiedy załatwiasz ważne sprawy urzędowe lub finansowe. Szczęśliwy kamień
Onyks - w naszyjniku lub pierścionku pozwala Ci skutecznie działać
Sławne Bawoły
Danuta Stenka
George Clooney    Nie mogę uwierzyć, ile informacji się zgadza :D A to tylko horoskop opisowy, na stronie znajdziecie też partnerski, miłosny, zdrowia, na dany rok itd, itd.
Mam na myśli tylko chiński o innych już nie wspominam.

Wszystkie informacje/zdjęcia pochodzą z tej strony, tam też możecie przeczytać charakterystykę swoich znaków.Jakim zwierzątkiem jesteście?

40 komentarzy:

 1. Świnia... Nie lubię tego :D
  Niektóre rzeczy w sumie się zgadzają, ale nie tak bardzo. Za to podoba mi się zdanie "Na starość jest często bardzo bogatym i wpływowym człowiekiem. " :D

  OdpowiedzUsuń
 2. od dzis mow do mnie kozo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem wężem hehe ....ale mi świetlana przyszłośc sie ukaząła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jestem szczur :) ale w horoskopy nie wierzę :P

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jestem Wężem...kilka cech może i się zgadza, ale jakoś nie przepadam za czytaniem horoskopów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem kompletnym horoskopowym nieukiem. Nie wiem nawet jakie są znaki zodiaku poza własnym i najbliższych członków rodziny. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja w horoskopie chińskim jestem psem ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pieskiem ^^ Ja uwielbiam stronkę www.czary.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 9. nie wierzę w horoskopy ;)

  p.s. z ciekawości sprawdziłam i wszystko co tam napisali to zupełnie nie dotyczy mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja wg tego jestem koniem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja mam horoskop chiński w kalendarzu *.*

  http://anni-vitae.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja jestem Wężem:) Pasuje do mnie ten znak:) I pod względem opisu, i jakoś tak ogólnie...Kiedy horoskop chiński wpadnie mi w ręce, czytam, choć nie zawsze wierzę. Tak samo bywa z tradycyjnym.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jestem Małpą, a to ci dopiero.. ;D

  http://catchy-fit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja jestem zającem ;) lubię czytać czasem takie horoskopy, bo wiele cech można faktycznie przypisać sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wyszła ze mnie małpa ;p Dla mnie horoskop chiński jest jednym z najmniej wiarygodnych, bo w takim razie prawie cały mój rocznik składałby się z identycznych osób.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem szczurem ;p Brrr nienawidzę szczurów

  OdpowiedzUsuń
 17. ja jestem kogutem :P

  OdpowiedzUsuń
 18. mmmm jestem Tygrysiczką :D :D super ♥

  OdpowiedzUsuń
 19. No i wyszło na jaw, że mam węża w kieszeni :P

  OdpowiedzUsuń
 20. ja jestem koniem (dobrze, że nie przypominam go z wyglądu :) )

  OdpowiedzUsuń
 21. Ciekawy wpis ;)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)