Ciekawy gadżet elektroniczny do domów i mieszkań

poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Cześć,
w dzisiejszym wpisie postanowiłam opowiedzieć Wam o nieco o może dobrze już znanych... wideodomofonach. Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób wciąż zastanawia się nad tym, czy warto je kupić, dlatego dzisiaj postanowiłam odpowiedzieć na pytanie, co daje ich wybór? Wpis powstał we współpracy z 5Tech, czyli firmą proponującą wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie. Zapraszam.

O zaletach wideodomofonów
 
 
Na kolażu kilka urządzeń, które możecie znaleźć w ofercie sklepu.

Jak nietrudno się zapewne domyślić, domofon to sprzęt elektroniczny, który umożliwia zdalne otwieranie bramy, czy też drzwi wejściowych. Bez konieczności wychodzenia z domu. Model wideo pozwala z kolei również na sprawdzenie, kto, w danym momencie nas odwiedził. Obecność takiego sprzętu przede wszystkim znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa, ponieważ nie musimy obawiać się tego, że zezwolimy na wejście kogoś obcego.

Co jeszcze daje wybór takiego urządzenia? Opcja wideo umożliwia zobaczenie osoby, która stoi przed drzwiami, jeszcze przed ewentualnym otworzeniem. Sprzęt jest bardzo chętnie wybierany zarówno do tradycyjnych domów i mieszkań, jak i do różnych firm. Odpowiedni zamontowany wideodomofon, czyli po prostu domofon z wizjerem skutecznie przesyła i dźwięk i obraz, zwiększając tym samym codzienny komfort użytkowania takiego sprzętu. W modelach, który wybrałam dla Was do dzisiejszego wpisu, kamerka jest zamontowana bezpośrednio obok dzwonka, dzięki czemu od razu można zobaczyć swojego gościa.

Korzystacie w swoich domach z wideodomofonów? A może uważacie, że to całkowicie zbędny gadżet? 

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

1 komentarz:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)