Niepowtarzalna ozdoba na ścianę, czyli o tym, jak odmienić wnętrze

czwartek, 29 grudnia 2022

Cześć,
dziś znowu czas na wpis, który z całą pewnością spodoba się osobom, które są aktualnie na etapie urządzania wnętrz. A może po prostu macie ochotę coś zmienić w salonie, jadalni lub innym wnętrzu, które zaczęło prezentować się nudnie i nijako? Jeśli tak, to chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć co nieco o fajnej i chyba — coraz bardziej popularnej ozdobie ściennej.

Naturalny kamień na ścianie 

Ozdobą, na którą trudno nie zwrócić uwagi, i o której chciałabym Wam dzisiaj trochę opowiedzieć, jest kamień naturalny na ścianę. Czy spotkałyście się już z taką formą ozdabiania wnętrz? A może kusi Was od dłuższego czasu? Jeżeli tak, to może właśnie nadeszła idealna okazja ku temu, aby się na niego zdecydować? A już, zwłaszcza że ogromną zaletą takiego kamienia jest właśnie to, że fantastycznie odnajduje się w wielu wnętrzach — zarówno tych tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych. Różnorodna kolorystyka pozwala na wykorzystanie takiej ozdoby również we wnętrzach w stylu retro, czy glamour. No możliwości jest naprawdę sporo. :)

Jak już pewnie zauważyłyście, mój dzisiejszy wpis powstał we współpracy ze sklepem Steinblau, w którym można znaleźć wiele interesujących propozycji. Chociaż skupiłam się na tym, że prezentowany kamień stanowi doskonałe rozwiązanie do wnętrz, to nie mogę nie wspomnieć również o tym, że świetnie nadaje się także na zewnątrz. Uniwersalny charakter to kolejna zaleta tego materiału, którą warto podkreślić :) Funkcjonalny, uniwersalny i naprawdę ładny kamień dekoracyjny, kwarc i grafit nie tylko cudownie się prezentuje, ale i jest maksymalnie trwały. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że dana ściana będzie szybko wymagała wymiany. Również w przypadku kamieni wykorzystanych na zewnątrz — dzięki dużej odporności na czynniki atmosferyczne, deszcz i śnieg nie wpływają negatywnie na to, jak dany kamień się prezentuje. Do wyboru jest kilka ciekawych odcieni, dzięki czemu można łatwo oddać charakter aranżowanego wnętrza. Mi szczerze mówiąc szczególnie podobają się właśnie te ciemniejsze propozycje. Podejrzewam, że byłyby mniej problematyczne w utrzymaniu w czystości, niż te białe. 

Macie w swoich domach naturalny kamień? Jak podoba Wam się taka forma ozdabiania ścian? A może wykorzystujecie ją na zewnątrz?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

1 komentarz:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)