KIlka słów o potrzebach naszych czworonogów

niedziela, 12 maja 2024

Cześć, dzień dobry!
dziś przychodzę do Was z wpisem, który miał się tu pojawić już jakiś czas temu, ale... tak mi zeszło. ;) A chciałabym opowiedzieć Wam o bardzo ciekawym miejscu na mapie Wrocławia, w którym możecie zadbać nie tylko o swoje potrzeby, ale i o Waszych ukochanych milusińskich!

Terapie dla zwierząt domowych 
 
 
Jeżeli macie w swoim domu psa, kota lub innego ukochanego, czoworonoga (albo i nie;)) to na pewno zdajecie sobie sprawę z tego, jak ważne jest obserwowanie ich stanu zdrowia. Co zatem zrobić w momencie, gdy psiaka dotknie infekcja, wywołana przez przeróżne grzyby, wirusy, bakterie lub pasożyty? Jak zadziałać wtedy, kiedy z wesołego i chętnego do zabawy milusińskiego, piesek staje się ospały i traci chęć na zabawę?

Naprzeciw takim i innym problemom w codziennej opiece wychodzi gabinet medycyny naturalnej Herbasol, który w swojej ofercie ma właśnie różne terapie ukierunkowane na potrzeby domowych zwierząt. Mój dzisiejszy wpis powstał we współpracy z tą marką, która w nieinwazyjny i co najważniejsze — bezbolesny sposób, przyczynia się do poprawy zarówno samej kondycji, jak i samopoczucia zwierząt. Opisywane przeze mnie terapie są prowadzone przez specjalny generator plazmowy Rife'a, który wpływa skutecznie na szkodliwe mikroorganizmy.

Oferta jest bardzo różnorodna, terapie mogą pomóc, chociażby w zespołach przewlekłego zmęczenia, ale i przy osteoporozie, czy zapaleniu stawów, albo oskrzeli. 

Wiem, że wiele z Was śledzi mnie bardzo regularnie zarówno tutaj, jak i na Instagramie. Zapewne nie będzie dla Was żadnym zdziwieniem, dlaczego do dzisiejszego wpisu z całej oferty marki Herbasol wybrałam właśnie tematy związane z domowymi pupilami. Sama mam psa i koty i wiem, jak ważne jest dbanie o ich dobrostan. ♥ Na tyle, jak bardzo oczywiście jest to możliwe.

Czy słyszałyście kiedykolwiek o takich terapiach? A może to dla Was całkowita nowość?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)