Coś do poćwiczenia na weekend. :)

sobota, 9 kwietnia 2016

Cześć,
Jak wiecie, albo i nie wiecie od sierpnia zeszłego roku staram się w miarę regularnie ćwiczyć. Raz wychodzi lepiej, raz gorzej. Końcem marca postanowiłam dopiąć jeszcze na tip top dietę, żeby moja waga w końcu pokazywała upragnione liczby. Jeżeli jesteście ciekawe co jadam, to zapraszam Was na mój instagram. Często wrzucam tam jakieś fotki :) Ćwiczę przeróżne zestawy, a ostatnio wpadły mi w oko fajne ćwiczenia na smukłe i jędrne pośladki, o których chciałabym Wam dzisiaj trochę napisać.Ten krótki, bo trwający niecałe dwie minuty film, pokazuje kilka ćwiczeń przeznaczonych stricte na pośladki. Chociaż większość z nich znałam, to ich połączenie jest całkiem efektywne. W filmiku znajdziemy instrukcje, na temat tego jak długo powtarzać dane ćwiczenie, ale pamiętajcie, że czas możemy regulować sami. Myślę, że optymalny czas np. na podnoszenie jednej nogi zadartej do góry to minuta, wtedy cały trening będzie trwał około dziesięć minut.Uważam, że takie codzienne dziesięć minut dla pośladków, to dobra opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami. Ćwiczenia z filmiku nie należą do trudnych i bez wątpienia każda zainteresowana osoba będzie mogła je wykonać. Ja ćwicząc bardzo często wybieram zestawy właśnie na pośladki i ćwiczenia na uda. Są to moje dwie problematyczne partie ciała :-D No i brzuch!

Dziewczyny, znacie ten zestaw? Spodobał Wam się? Dajcie znać jak poćwiczycie. Może polecicie mi jeszcze jakieś inne ciekawe zestawy na dane partie ciała? :)

-----------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
*INSTAGRAM-KLIK   Ruda

14 komentarzy:

 1. Podziwiam, ja się nie mogę zmobilizować do ruszania. A nawet jeśli czasami się ruszę to wolę np.rower, bieganie albo wchodzenie po schodach, chyba nie da mnie takie stacjonarne ćwiczenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jak cwiczyłam to z Tiffany Routhe :) Pełno filmików jest na YT :) A teraz jestem leniwa i nie chce mi się :D :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę samozaparcia :) U mnie niestety "jaranko" na ćwiczenia wygasa po tygodniu :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja stawiam na spacery z kijkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. o dzisiaj aż sobię zrobię wsyztsko :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja często ćwiczyłam z Mel B, bardzo lubie jej trening ABS :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja tez mam problem z pośladkami i udami, z ud nie mogę spaść ;/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja od marca też staram się ćwiczyć regularnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja na razie robię brzuch. Następnie zajmę się pośladkami i na pewno skorzystam z tych ćwiczeń ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam od jakiegoś czasu orbitreka i to chyba najlepsza rzecz do ćwiczeń, z jaką kiedykolwiek miałam styczność. :D 30 minut i 300 kcal spalone. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne ćwiczenia. :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja jednak zostanę wierna Mel B :)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)