Fotopuzzle — ciekawa propozycja na prezent dla najbliższych

piątek, 18 czerwca 2021

Cześć,
dawno nie było u mnie wpisu o takiej tematyce, dlatego dzisiaj przychodzę do Was z ciekawą propozycją na prezent dla najbliższych. Mowa o fotopuzzlach, czyli czymś, co zdecydowanie pozwoli zatrzymać wspomnienia na dłużej. Taki upominek możemy wręczyć z okazji urodzin, imienin, jakiej ważnej okazji, albo i bez okazji. ;)

Fotopuzzle  

 

Takie fotopuzzle to wyjątkowy, a zarazem niepowtarzalny pomysł na prezent. Myślę, że przede wszystkim z tego względu, że są tworzone specjalnie z myślą o osobie, która me je otrzymać. :) To, jakie zdjęcie wybierzemy, zależy tylko od naszych preferencji — może to być jakieś wspomnienie z wakacji, wspólnego spotkania, imprezy czy jakiejś sesji zdjęciowej. Podejrzewam, że najlepszym rozwiązaniem będzie wybór zdjęcia, na którym jest wiele detali, bo ułożenie takich puzzli na pewno nie będzie łatwym zadaniem. :D Puzzle mogą składać się z 50 albo 100 elementów w przypadku mniejszych wersji, ale jeśli ktoś chce zakupić coś bardziej charakterystycznego... nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie można było wybrać modeli 260 elementowych, albo i takich od 1000 w górę. Zamówienie takich fotopuzzzli jest praktycznie bezproblemowe — cały sukces tkwi w doborze zdjęcia, które musi być odpowiedniej jakości. Pozostałe informacje są wyjaśnione w specjalnym kreatorze do wygrywania zdjęć, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z realizacją. Firma https://puzzle4u.pl/ umożliwia nam nie tylko wgranie praktycznie dowolnego zdjęcia, ale i jego dalsze ozdobienie. Do tego możemy wykorzystać dostępne ramki i filtry. Dodatkowo możemy także zdecydować o tym, czy puzzle będą poziome, czy pionowe oraz czy znajdzie się na nich jakiś tekst. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również projektowanie kolaży — podejrzewam, że ich wspólne składanie mogłoby przynieść sporo frajdy.  Nie mogę nie wspomnieć również o tym, że decydując się na zakup puzzli w pudełku, mamy do wyboru również ich kilka różnych wariantów. 

Ucieszylibyście się z takiego prezentu? A może mieliście już okazję wręczyć coś podobnego swoim bliskim? :)

 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. To świetny pomysł na prezent dla mojej kuzynki, ona uwielbia układać puzzle a jeszcze takie personalizowane to będzie sztos.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super sprawa! Sama na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu! Ostatnio odkryłam na nowo puzzle, to taki powrót do mojego dzieciństwa, a jeśli na nich byłoby zdjęcie z jakimś super wspomnieniem to już w ogóle byłabym bardzo zadowolona!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale świetny pomysł, dla puzzlomaniaków idealny prezent :D

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)