Czy warto zdecydować się na kurs projektowania wnętrz?

czwartek, 4 sierpnia 2022

Cześć,
dzisiejszy temat z całą pewnością spodoba się wszystkim osobom, które interesują się szeroką pojętym projektowaniem wnętrz. Ja sama nie mam zbyt wiele doświadczenia w tej dziedzinie, ale chętnie śledzę na facebooku różne grupy z tym związane. Mam nadzieję, że kiedyś i ja będą mogła urządzić, swoje wymarzone lokum. Tymczasem chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć o ciekawym kursie projektowania wnętrz, który wpadł mi w oko.

Kurs projektowania wnętrz i jego zalety
 
 

Z takiego kursu mogą skorzystać zarówno osoby, które są po studiach, jak i te, które projektowaniem wnętrz zajmują się hobbystycznie. Chyba właśnie to podoba mi się najbardziej, że z takiego kursu mogą skorzystać nawet te osoby, dla których projektowanie jest właśnie pasją. Co więcej, nie trzeba nawet nic umieć, bo wszystkiego można nauczyć się od podstaw. :) Dodatkowo taki kurs pozwala na stworzenie własnego projektu. I jak zapewne się już domyślacie, zajęcia są prowadzone przez profesjonalistów tej branży.

Więcej o tym kursie możecie poczytać tutaj: kurs projektowania wnętrz :) Mój dzisiejszy wpis powstał właśnie we współpracy ze szkoleniową placówką oświatową Creator.

Jeżeli zaś chodzi jeszcze o sam kurs, to wspomnę jeszcze o tym, że na zajęciach można dowiedzieć się o tym, w jaki sposób wykorzystywać barwy i materiały, można również zgłębić tajniki rysunku technicznego i odręcznego, a także dowiedzieć się więcej o historii sztuki i samych wnętrz mieszkalnych. 

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

 

2 komentarze:

  1. Byłam na podobnym kursie, który dostałam w prezencie i to był super spędzony czas :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)