Jak odmienić swoje kosmetyczne (i nie tylko) produkty?

piątek, 10 lutego 2023

Cześć,
dziś mam dla Was kolejny wpis, który kieruję przede wszystkim do osób, które prowadzą własną działalność. Dziś ze szczególnym uwzględnieniem osób, które produkują własne kosmetyki. Chciałam Wam napisać o tym, w jaki sposób fajnie zwrócić uwagę swoimi produktami. Będzie o etykietkach, czyli elementach, których na kosmetykach (i nie tylko) zabraknąć nie może. ;)

Jak odmienić swoje produkty?
 

Jak widzicie produktem, o którym chciałabym Wam dzisiaj trochę opowiedzieć, są etykiety samoprzylepne. Mój artykuł reklamowy powstał we współpracy z marką Grafpress, która stawia przede wszystkim na innowacyjność. Jest to możliwe zarówno dzięki doskonałej jakości wydruku, jak i naprawdę szybkiej obróbce introligatorskiej. Firma podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, dzięki czemu możliwe jest zamówienie dokładnie tylu etykiet, ile w danym momencie jest potrzebne. Myślę, że tę cechę docenią szczególnie osoby, które prowadzą stosunkowo małe firmy. Tak sobie myślę, że dla małych przedsiębiorstw głównym problemem może być właśnie konieczność zamawiania naprawdę sporej liczby danych produktów. Fajnie, że firma Grafpress realizuje również mniejsze zamówienia!

Jeżeli zaś chodzi o same etykiety, to zamawiający może wybrać, jakie konkretnie go interesują. I tak do wyboru są etykiety na rolce, modele prostokątne, a także właśnie, wiele egzemplarzy samoprzylepnych. Dostępne w różnych rozmiarach, mogą być swobodnie dostosowane do potrzeb danego produktu. Zamówione etykiety będą dokładnie takie, jak dana osoba sobie 'zamarzy' ;) Wybór takiej formy reklamy to fajna inwestycja w rozwój swojej marki. Na stronie Grafpress można sprawdzić, jak prezentują się konkretne realizacje i dostosować odpowiednią do swoich potrzeb.


Korzystacie z takich etykiet? Zwracacie uwagę na to, jak prezentują się opakowania kosmetyków (i nie tylko)? :)

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

  1. Fajna sprawa, jeśli ktoś akurat coś wytwarza własnego, to etykieta jest niezbędna na produkt.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo fajna opcja dla osób posiadających własne produkty:)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)