Mebel, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze!

piątek, 9 lutego 2024

Cześć, dzień dobry,
czy w czasach ogromnej popularności pracy w trybie zdalnym, mieliście już okazję wyposażać swoje domowe biuro? A może urządzaliście jakąś inną, większą przestrzeń? Jeżeli tak, to z całą pewnością zdajecie sobie sprawę z tego, jakich elementów wyposażenia nie może w takich miejscach zabraknąć. No i właśnie dzisiaj będzie u mnie o tym. :)

 Fotele biurowe

 
Tak, dokładnie! Chciałabym Wam dzisiaj pokazać i opowiedzieć o fotelach obrotowych. Mój wpis powstał we współpracy z CEZAS-GLOB, czyli z miejscem, w którym można znaleźć całą masę wyposażenia. Takiego, które sprawdzi się nie tylko w samych biurach, ale i nawet w szkole! No, ale wracając do tytułowych foteli, bo to właśnie o nich miała być dzisiaj mowa. Ja cały czas pracuję przed komputerem i powiem Wam, że nie wyobrażam sobie pracować na niewygodnym krześle. Niestety wiele razy miałam taką nieprzyjemność i zamiast skupiać się na swoich zadań, skupiałam się na tym, żeby poprawić swoją pozycję, przekręcić się i spróbować dodać sobie komfortu. Odpowiedni fotel pozwala zapewnić właściwą ergonomię pracy przy biurku. Czy muszę Wam mówić, jakie to jest ważne? Podczas zakupów warto zwrócić uwagę nie tylko na to, aby dany fotel zapewniał właściwe oparcie, ale i aby był wyposażony w przyjemne podpórki na łokcie i przedramiona.

W tym miejscu warto wspomnieć, że biurowe fotele obrotowe stanowią super wybór również dla studentów i uczniów, którzy muszą spędzać czas nad zadaniami i książkami. Dobrze dopasowane meble pozwalają nam zadbać o zdrowy kręgosłup! Jak widzicie, ja do dzisiejszego wpisu wybrałam kilka różnych, a zarazem równie ciekawych modeli. Fajnie, że teraz jest tak dużo opcji kolorystycznych — każdy może znaleźć coś dla siebie.

Ja akurat postawiłam na klasyczny wariant w czarnym kolorze, ale dostosowany do mojego wzrostu. Jak na razie jestem naprawdę zadowolona. :)

 Zwracaliście uwagę na wykonanie wybranego fotela biurowego? Jesteście zadowoleni?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

  1. Nie tylko w biurze ale i w domu są one niezbędne. Właśnie jeden taki fotel - krzesło musimy zakupić starszemu synowi do pokoju.

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)