Na czym polegają usługi Telcop?

czwartek, 1 lutego 2024

Cześć, dzień dobry!
Ostatnio u mnie trochę technicznie, ale mam do nadrobienia tematy, z którymi już zdecydowanie nie chcę dłużej zwlekać. Powiem Wam szczerze, że i tak jestem naprawdę bardzo zadowolona, bo udało mi się w styczniu nadrobić bardzo dużo blogowych zaległości, które wcześniej... sama sobie stworzyłam. ;) Śmiałam się dziś do koleżanki, że dobrze, że luty jest w tym roku o ten jeden dzień dłuższy, to prawie mamy okazję do zwiększonej blogowej pracy. :D No, ale nie przedłużając już, przejdźmy do tematu dzisiejszego wpisu!

Na czym polegają usługi Telcop?  

Jak widzicie, mój dzisiejszy wpis powstał we współpracy z marką Telcop www.telcop.pl. Jeżeli pracujecie w biurach, to być może jest Wam ona już znana? Otóż Telcop proponuje sprzedaż, dzierżawę, a także serwis właśnie przeróżnego sprzętu biurowego. Od drukarek i komputerów po obsługę kopiarek, a nawet niszczarek, czy innych, niezbędnych w tego typu miejscach elementów wyposażenia. To jednak nie wszystko, ponieważ klienci mogą nie tylko serwisować i wypożyczać sprzęt, ale również skorzystać z oferty drukowania i kopiowania, które nie wymaga posiadania własnego wyposażenia.

Oferta marki jest skierowana do firm, a dostępne urządzenia są zarówno nowe, jak i używane. To daje gwarancje tego, że każdy przedsiębiorca będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Telcop zajmuje się również optymalizacją infrastruktury biurowej. Krótko mówiąc — pomagają ustalić rzeczywiste zapotrzebowanie na sprzęty, a w kolejnych krokach przygotowują ofertę dotyczącą sprzedaży lub wynajmu potrzebnych urządzeń. Telcop sprawuje pełen zakres opieki serwisowej nad urządzeniami wielu znanych i lubianych marek. Wśród nich można wymienić Konic, Monolt, Develop, czy Canon. Dodatkowo firma wykonuje bezpłatne audyty i dostosowuje swoją ofertę pod konkretne oczekiwania klienta. 

Korzystaliście z usług firmy Telcop?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)