Chirurgia plastyczna w wykonaniu Art Medical Center.

czwartek, 22 października 2015

Cześć,
Na dzień dzisiejszy przygotowałam dla Was wpis, który odbiega od stricte zamieszczanych przeze mnie recenzji, ale również wiąże się z naszym wyglądem. No dobra, wiążę się, ale od tej drugiej strony. Która z Was jest niezadowolona z wyglądu swoich ust, piersi, która marzy o tym, żeby ktoś dosłownie zabrał nagromadzony (przez zimę;)) tłuszcz z ciała? Wy też macie kompleksy, na punkcie pewnej partii ciała? Na przeciw oczekiwaniom pojawiła się Art Medical Center czyli klinika chirurgi plastycznej, mieszcząca się w Szczecinie.

W dzisiejszym wpisie, krótko przedstawię Wam jakimi problemami konkretnie zajmuje się ta klinika.


Zacznijmy jednak od najistotniejszej informacji. Czym jest chirurgia plastyczna?

Chirurgia plastyczna czyli po prostu kosmetyczna lub estetyczna to dziedzina medycyny zajmująca się korektą rzeczywistych lub tych odczuwanych defektów ciała.

Klinika Art Medical Center posiada w swojej ofercie między innymi:

*plastykę twarzy
*lifting twarzy
*plastykę powiek górnych
*plastykę powiek dolnych
*endoskopowy lift czoła i brwi
*plastykę nosa
*plastykę ust
*plastykę szyi
*plastykę uszu


*powiększanie piersi
*odsysanie tłuszczu
*plastykę brzucha
*plastykę obwisłej skóry


Ja skupię się na jednym z oferowanych zabiegów, mianowicie na odsysaniu tłuszczu. Temat tak bliski mojemu sercu;-)

Odsysanie tłuszczu czyli liposukcja to zabieg, który polega na rozbiciu a następnie usunięciu określonych zbytecznych zasobów podskórnej tkanki tłuszczowej w celu korygowania jej konturów i kształtów. Zabieg najczęściej jest przeprowadzony na następujących częściach ciała: brzuch, pośladki, uda, kolana, górna część ramion, broda, policzki,szyja.

Do najczęściej stosowanej metody odsysania tłuszczu należy liposukcja wibracyjna, która charakteryzuje się zastosowaniem wibracyjnej kaniuli, która porusza się delikatnymi ruchami do przodu i do tyłu. W efekcie końcowym odsysana powierzchnia jest regularna.

Zabieg trwa od 2 do 3 godzin i jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym lub przewodowym.

Dodatkowe informacje, jak również cennik jest dostępny na stronie kliniki, tutaj.

Który zabieg Was zainteresował? Jest jakaś część ciała, którą chciałybyście "poprawić"?

------------------------------------------------------------------------------
Ruda

8 komentarzy:

 1. Myślałam kiedyś o chirurgii plastycznej- ze względu głównie na usunięcie tłuszczyku i blizn pooperacyjnych z pleców i bioder :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja myślę o poprawieniu piersi, ale narazie tylko myślę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie zamierzam sobie niczego poprawiać;) Ideał piękna napędzany, przez media i obecną kulturę zaczyna mnie przerażać, bo wiem, że przez niego wiele kobiet ma problem z zaakceptowaniem siebie. Drogie Kobietki!! Jeżeli pokochamy siebie takimi jakie jesteśmy, to to piękno udziela się naszemu otoczeniu! Pamiętajcie! Piękno serca jest Waszym największym skarbem i nie pozwólcie, aby jakaś napompowana gwiazda stała się Waszym drogowskazem. Oczywiście pomijam tu osoby u których chirurgia jest konieczna ze względów zdrowotnych. Zapiszcie się na lekcje tańca, zacznijcie ćwiczyć, zwróćcie uwagę na to co jecie, odważcie się w końcu na zmianę fruzury, kupcie w końcu swój wymarzony strój, rozwijajcie swoje pasje! Takie małe kroczki na pewno dodadzą więcej pewności siebie i obędzie się bez inwazyjnego zabiegu, który nie zawsze da nam to, czego chciałyśmy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeżeli już to poprawiłabym wygląd biustu

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja troszkę tłuszczyku chętnie bym oddała ;)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)