Spotkanie blogerek w Krakowie- kolejna relacja. ♥

piątek, 23 grudnia 2016

Cześć,
Przychodzę do Was dzisiaj z relacją ze spotkania blogerek w Krakowie, na którym miałam okazję być. Spotkanie odbyło się już jakiś czas temu, bo 20 listopada, ale oczywiście ze względu na permanentny brak czasu przychodzę do Was z relacją dopiero dzisiaj. Organizatorkami spotkania były moje dwie dobre koleżanki- Magda i Dominika :*Te trzy zdjęcia to jedyne fotografie, jakie udało mi się zrobić- reszta zdjęć nie jest mojego autorstwa. Na początku spotkania, które odbyło się w dobrze mi znanej greckiej tawernie Helladzie skusiłam się na coś do zjedzenia. Wybór padł na pyszną zupę, placki z cukinii i już standardowo na moją ulubioną chałwę. :)


Dziewczyn było kilkanaście, ja siedziałam sobie obok Justyny- którą wcześniej miałam już okazję poznać więc czas w jej towarzystwie minął mi baaaardzo miło. :)


Jak widać wybieranie menu, było jednym z kluczowych elementów spotkania :PZ racji tego, że tym razem to Dominika bawiła się w fotografa- nie ma jej na prawie żadnym zdjęciu! Muszę osobiście dopilnować, aby następnym razem na zdjęciach znalazła się każda z uczestniczek spotkania. Oprócz pysznego jedzenia, rozmów i śmiechów bardzo miłym akcentem był fakt, że dostałyśmy całą masę upominków- jak zwykle miałam potem problem z dotarciem do domu :P


 
Zdjęcie upominków pokazywałam Wam już na instagramie i w listopadowych nowościach, dlatego nie będę go wrzucać ponownie. :) Cieszę się, że miałam okazję po raz kolejny spotkać się z dziewczynami i mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się w Suchej. :) 
---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

6 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)