Rolety 3D - co je wyróżnia?

piątek, 21 grudnia 2018

Cześć,
Słyszeliście kiedyś o roletach 3D? Ja poznałam je dopiero niedawno. Wyróżnia jest fakt, że są dekorację okienną, która łączy w sobie funkcje zasłon, firan i rolet. Rolety 3D umożliwiają dowolną regulację wpadającego światła słonecznego, a dodatkowo sprawdzają się zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w biurach. 


Tak naprawdę rolety 3D są podobne do zwykłych rolet wolnowiszących - taki sam jest sposób ich montowania. Za pomocą sznurka możemy dowolnie regulować kąt ułożenia materiału, rolety można ustawić również w takich sposób, aby dane pomieszczenie było całkowicie zaciemnione. Rolety 3D radzą sobie z odbijaniem zbyt intensywnego światła, a co za tym idzie są nieocenioną pomocą podczas bardzo upalnych dni latem. Na rynku jest dostępna cała masa propozycji. Te trzy z postu pochodzą ze strony https://rolety.eu/pl/66-3d znajdziecie tam także inne egzemplarze, które mnie urzekły swoją prostotą i estetycznym wykonaniem. Rolety 3D to połączenie komfortu, wygody i świetnego wyglądu. Nie od dziś wiadomo, że rolety pomagają zaoszczędzić utratę ciepła zimą, a latem skutecznie chronią pomieszczenia przed ich nadmiernym nagrzaniem. Pozwalają również odseparować się od sąsiadów i zmniejszyć ilość hałasu, który dobiega z zewnątrz. 

Jestem ciekawa, czy macie w swoich domach rolety. Jak się sprawdzają? A może dopiero planujecie je kupić?

Ruda

5 komentarzy:

  1. Bardzo podobają mi się takie rolety, ja niestety takimi nie dysponuję, ale przy najbliższym remoncie pomyślę o zmianie 🙂

    OdpowiedzUsuń
  2. Prezentują się fantastycznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja już od dawna planuję kupić rolety, choć bardziej interesuje mnie system "dzień i noc" :D

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)