Gadżety, dzięki którym ozdobisz ścianę w pokoju dziecięcym

poniedziałek, 20 grudnia 2021

Cześć,
chociaż sama nigdy nie urządzałam pokoju dziecięcego, zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że to zadanie nie należy do najłatwiejszych. No i właśnie dlatego przychodzę dzisiaj do Was z ciekawą propozycją gadżetów, a właściwie powinnam napisać dekoracji, które mogą ten pokój... pięknie odmienić. A w końcu we wnętrzach najmłodszych chodzi nie tylko o to, aby były funkcjonalne, ale i właśnie również — ładnie urządzone. Zapraszam!

Dziecięce miarki na ścianę
 

Tak, Kochani! W dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać przepiękne miarki wzrostu w formie naklejek na ścianę, a mój wpis powstał we współpracy ze sklepem Eudajmonia. Zaprezentowane przeze mnie egzemplarze znajdziecie na eudajmonia.eu/naklejki-na-sciane/miarka-na-sciane-dla-dziecka gdzie już teraz Was odsyłam! Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że ja do dzisiejszego wpisu wybrałam tylko cztery z dostępnych tam miarek, a na stronie znajdziecie ich całą masę. ♥ 

Opisywane przeze mnie miarki stworzone specjalnie z myślą o możliwości mierzenia wzrostu najmłodszych to bardzo przydatne, a zarazem zupełnie niebanalne elementy wyposażenia, które mogą znaleźć się w pokoju dziecięcym. Mnogość różnych wersji sprawia, że dostosowanie idealnej miarki czy to do pokoju dziewczynki, czy do królestwa chłopca — nie powinno stanowić praktycznie żadnego problemu. Zwłaszcza że miarki są bardzo różnorodne, kolorowe i... piękne. :) Które dziecko nie doceni faktu, że w swoim pokoju ma 'prawdziwy przyrząd', dzięki któremu może sprawdzić to, jak szybko rośnie? Miarki można przykleić na ścianie, ale nie tylko — sprawdzą się również naklejone na meble, drzwi i inne płaskie powierzchnie. Umieszczone na nierównej, mogłyby przekłamywać wynik.

Naklejki dostępne w ofercie Eudajmoni są przyozdobione za pomocą zwierząt, drzew i przepięknych, iście bajkowych motywów, dzięki którym pokój każdej pociechy z całą pewnością będzie prezentował się zjawiskowo. Mi najbardziej spodobały się właśnie te cztery wersje, które wybrałam do wpisu, a najpiękniej moim zdaniem prezentują się... sówki. :)

Jak podoba Wam się taka ozdoba pokoju dziecięcego?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda


3 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)