Ciekawa miejscówka na kosmetycznej mapie Wrocławia!

poniedziałek, 26 września 2022

Cześć,
dziś przychodzę do Was z artykułem, który z całą pewnością ucieszy przede wszystkim osoby mieszkające we Wrocławiu. A może i w okolicach tego pięknego miasta? Chciałabym Wam bowiem opowiedzieć o pewnym studiu, w którym w fantastyczny sposób można zatroszczyć się o swój wygląd, ale i o samopoczucie. Zapraszam!

Wyjątkowe studio Kamuflażu 
 

A tak konkretnie miejsce, które chcę Wam dzisiaj przedstawić to studiokamuflazu.pl zlokalizowane na ul. Gwiaździstej 16/4 właśnie we Wrocławiu. Mój artykuł powstał we współpracy z miejscem, w którym możecie zatroszczyć się o wydobycie swojego piękna, a także o podkreślenie wszelkich walorów. Studio Kamuflażu łączy w sobie zarówno usługi fryzjerskie, jak i sferę beauty połączoną z makijażem. :) Można zdecydować się na profesjonalny makijaż ślubny, okolicznościowy, ale i na prostą stylizację włosów. Ja sama najbardziej zwróciłam jednak uwagę na możliwość umówienia się na kurs makijażu. Podczas takiego kursu można poznać wszystkie najnowocześniejsze techniki makijażu, a tym samym nauczyć się tego, w jaki sposób najlepiej się malować. Studio Kamuflażu zatroszczyło się także o dostępność specjalnych bonów podarunkowych, które właśnie — można wręczyć na wiele okazji. Brzmi super! Ja jestem wielką fanką takich spersonalizowanych prezentów, więc podobny bon na pewno by mnie ucieszył. Jeżeli zaś nie do końca jest Wam po drodze do miejsca, w którym znajduje się to studio, to fajnym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z opcji makijażu z dojazdem do domu. Wiem, że w przypadku wesel i innych 'większych' uroczystości to rozwiązanie jest często stosowane.
 
Jestem bardzo ciekawa, czy miałyście okazję czytać wcześniej o tym miejscu? A może już w nim byłyście? :)
--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda
 
 

1 komentarz:

  1. Kiedyś robiłam kurs makijażu w szkole kosmetycznej, ale wszystko już zapomniałam. Może warto sobie odświeżyć, dobrze że polecasz to miejsce.

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)