Colway International- z czym to się je?

sobota, 28 lutego 2015

Cześć,
Jeżeli jesteście aktywne w blogosferze na pewno zauważyłyście już kilka wzmianek na temat projektu organizowanego przez Colway. Konkretnie projekt Colway International jest dla ludzi, którzy mają swoje pasje, chcą się rozwijać i spełniać marzenia. Linia kosmetyczna Colway to seria produktów stworzona dla osób, które chcą zadbać o swoje ciało, ich fundamentem jest kolagen naturalny.


Ale od początku... czym jest KOLAGEN? 

To żel tworzony przez molekuły kolagenu rybiego, które w procesie hydratacji (odkrycie polskiej biochemii) przyłączają cząsteczki wody. Jedyny „żywy” (zachowujący konformację potrójnej helisy) preparat białkowy w kosmetologii światowej.  Kolagen rybi na etapie molekularnym cechuje transdermalność - niemożliwa w przypadkach wielkich cząsteczek kolagenów hydrolizowanych oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego. Ta właściwość decyduje o jego aktywności biologicznej, pod warunkiem jednak przechowywania w sterylnych warunkach i w temperaturze do maks. 26°C. Dzięki prostej i higienicznej aplikacji pompką możesz dozować taką jego ilość, jaka jest Ci właśnie potrzebna do pielęgnacji Twojego ciała.
 


 Native Collagen Pure

Kolagen Natywny Pureto hydrat zawierający w swym składzie 95% suchej masy kolagenu, pozyskiwany ze skór rybich jest w pełni naturalnym kosmetykiem, o niemal idealnej czystości biologicznej. Został on specjalnie oczyszczony z reszt lipidowych i melaniny. W popularnych kremach zawierających w swym składzie kolagen znajduje się go średnio 2-3%. Kolagen Natywny Pure nie walczy ze skutkami, jak
 anti-age, lecz uderza w przyczynę starzenia się skóry – uzupełnia niedobór kolagenu.
większość kosmetyków

 Kolagen Naturalny PLATINUM

Kolagen Naturalny Platinum polecany jest do pielęgnacji twarzy i dekoltu oraz do delikatnych partii ciała. Wspomaga zabiegi rewitalizujące cerę dojrzałą, nieinwazyjnie daje efekt lifting twarzy i regeneruje skórę po
zabiegach chirurgii plastycznej. Regularne stosowanie zatrzymuje procesy starzenia się skóry.

 Kolagen Naturalny SILVERKolagen Naturalny Silver jest zalecany do stosowania na całe ciało, również do masażu, pielęgnacji po depilacji i po opalaniu (także w solarium). Wyśmienity we wszystkich kuracjach poprawiających jakość skóry, jej elastyczność i jędrność.

Regeneruje skórę po oparzeniach, otarciach, skaleczeniach, odmrożeniach, siniakach. Regularne stosowanie daje pozytywne efekty w zwalczaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych, cellulitu, rozstępów, blizn i bliznowców.
 Kolagen Naturalny GRAPHITEKolagen Naturalny Graphite jest stosowany do odżywiania włosów i paznokci, cieszący się popularnością w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Z powodzeniem wykorzystywany także do kuracji stawów i pielęgnacji stwardniałej skóry stóp i łokci.


Teraz czas na punkt kulminacyjny postu czyli przedstawienie inicjatywy Colway konkretnie Colway International.

http://www.colwayinternational.com/

CI przemierzy całą Polskę z inicjatywą mającą na celu propagowanie Polskiej myśli biotechnologicznej w dziedzinie pielęgnacji skóry.

COLWAY to firma inna niż wszystkie, to sieć konsumencko-dystrybucyjna, to oparty od samego początku na liberalizmie, pełnej przejrzystości zasad i elastyczności marketing z ludzką twarzą, w którym uczestnicy nie śnią snów cudzych, lecz własne.


 Rdzenne wartości COLWAY: 


Pasja
zaangażowanie, które inspiruje i energetyzuje innych

Bezkompromisowa uczciwość

jesteśmy otwarci, szczerzy i bezpośredni w kontaktach

Transparentność
przejrzystość we wszystkich działaniach firmy

Liberalność
cenimy Waszą niezależność i indywidualizm, spajając jednocześnie różne idee

Hojność

dzielimy się nie tylko zyskiem, ale także wiedzą, czasem, doświadczeniem

Konsekwencja

z uporem dążymy do realizacji wyznaczonych celów

Colway International to nowy projekt biznesowy, który opiera się na bardzo silnych podstawach-  bezspornym Sukcesie Organizacji konsumencko-dystrybucyjnej Colway, która przez jedenaście lat swojego działania w Polsce, skupiła tysiące zaangażowanych uczestników i osiągnęła obroty handlowe, plasujące ją tuż za największymi firmami w polskiej branży dystrybucji bezpośredniej. Projekt ten powstawał długo i w sposób przemyślany, czerpiąc ze sprawdzonych metod, uznanych autorytetów i potencjału marketingowego, wypracowanego przez lata.


Colway International  to marketing partnerski wyrastający z doświadczeń Sieci, jaka zasłynęła największymi w Europie prowizjami wypłacanymi per capita na jednego statystycznego beneficjenta przychodów pasywnych. To realizacja wizji ludzi, którzy uprzednio stworzyli biznes niezwykle efektywny, a przy tym przyjazny uczestnikom, mający nieposzlakowaną opinię i wysoką kulturę organizacyjną.


26 kwietnia tego roku nastąpi uroczyste rozpoczęcie całego przedsięwzięcia na terenie  
Hali Gdyńskiej Areny.


Zanim jednak dojdzie do najważniejszego punktu programy, Colway zorganizowało 18 spotkań w różnych miastach Polski, które mają za zadanie przybliżyć korzyści płynące z biznesu z firmą Colway.
Colway pragnie w swoim zespole ludzi, którzy są otwarci, uśmiechnięci, którzy pracując chcą dobrze się bawić i zarabiać pieniądze. Nie ważne jak wyglądasz, nieważne ile masz lat- wystarczy, że masz dużo energii i siły, którą chcesz spożytkować w marketingu wielopoziomowym firmy Colway :)Jeśli to co napisałam w jakiś sposób Cię zainteresowało i masz ochotę dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ i koniecznie zjaw się 26 kwietnia w Gdańsku :)

Addicted to cosmetics

17 komentarzy:

 1. bardzo interesujące są te kosmetyki... i przyznam się szczerze, że jestem ogromnie zachęcona ich właściwościami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe kosmetyki. ;)
  Pozdrawiam. :**

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mnie ciekawią te kosmetyki miałam gdzies próbke ale przesiałam niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam jeszcze tych produktów.

  Ps Obserwuje :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam produktów, ale ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam kolagen i byłam bardzo zadowolona, tylko ta cena:/

  OdpowiedzUsuń
 7. Cena nie musi odstraszać. Przy zarejestrowaniu się mogą mieć Panie 10% taniej lub można zostać partnerem wtedy jest 40% taniej. Jest możliwość również zamówienia u partnera firmy Colway International. Jeśli chcą Panię się dowiedzieć więcej proszę o kontakt ak19453@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Co trzeba zrobić krok po kroku żeby zacząć zarabiać?

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny blog

  my blog post ... www; www.hbleague.aaf.pl,

  OdpowiedzUsuń
 10. Spot օn witһ tһіѕ write-up, I seriously Ьelieve tһat this site neеds ɑ lot mօre
  attention. Ι?ll probаbly be ƅack again tο seе moгe, thanks
  foг the info!

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapowiada się ciekawie... koniecznie będę musiała przetestować linię tych kosmetyków :) Gdzie je można zakupić?

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)