Depilacja laserowa — odczucia po 6 wizytach

wtorek, 15 stycznia 2019

Cześć,
Już jakiś czas temu pisałam Wam o moich wrażeniach po pierwszym zabiegu depilacji. Dzisiaj przychodzę do Was z aktualizacją, bo w sumie byłam już na depilacji sześć razy. Tytułem wstępu przypomnę, że Salon Depilaja.pl, do którego chodzę mieści się w Galerii Piękna na Kazimierzu, a konkretnie na ulicy Jakuba 29. Depilacja.pl to największa sieć salonów z depilacją laserową w Polsce. Używany tam sprzęt, czyli Lumenis Lightseer Duet posiada certyfikat medyczny. :) 


Za każdym razem, gdy odwiedzam salon, Panie, które tam pracują, przeprowadzają ze mną szczegółowy wywiad medyczny. Ma to na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Jak już wspominałam, obszary, które wybrałam do zabiegu to bikini i pachy, są to dwie najczęściej wybierane do depilacji części ciała. Szczerze mówiąc — wcale mnie to nie dziwi. Zabieg na obie partie ciała trwa naprawdę krótko. Powiedziałabym, że razem z chłodzeniem depilowanych miejsc w celu zmniejszenia bólu jest to około 15 min. A o co chodzi z tym chłodzeniem? Przykładanie przez chwilę woreczków z lodem sprawia, że depilacja w ogóle nie boli. :) Zdecydowanie jest to rozwiązanie, które polecam.

Przejdę do najważniejszego, czyli do efektów po wspomnianych sześciu zabiegach. Zanim skorzystałam z usług salonu, goliłam pachy średnio co jeden, maks dwa dni. Teraz robię to maksymalnie raz w tygodniu albo rzadziej. Włoski, które odrastają, są cieńsze i słabsze, a także rosną o wiele dłużej. Jestem z tego bardzo zadowolona i mam nadzieję, że kolejne wizyty sprawią, że będę sięgać po maszynkę jeszcze rzadziej, albo wcale. :), Jeśli chodzi o bikini, również jest fajnie, ale jeszcze nieidealnie. ;) Włosy, które odrastają, również są cieńsze i słabsze i rosną plackami. Nie wiem jak inaczej to określić — są po prostu miejsca, w których nie rośnie już praktycznie nic, a są obszary, na które laser jeszcze tak dobrze nie zadziałał. Tutaj jednak podobnie — golenie się co dwa dni, ograniczyło się do robienia tego maksymalnie raz w tygodniu. Po zabiegach nie odczuwam żadnego dyskomfortu, jeśli skóra jest zaczerwieniona to uczucie bardzo szybko znika.
Z efektów jak narazie jestem zadowolona - zabieg jest krótki, nie wywołuje u mnie żadnych nieprzyjemności, a rezultaty są widoczne gołym okiem - dosłownie. ;) Jestem bardzo ciekawa jak będzie po zakończeniu wizyt i na pewno dam Wam znać.  

Jednorazowy koszt zabiegu na dowolną partię ciała to koszt 179zł. Warto wspomnie, że na pierwszy zabieg jest 50zł zniżki. Depilacja.pl oferuje również świetne pakiety cenowe, które mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

11 komentarzy:

 1. Super sprawa, gdybym mogła, to też bym się zdecydowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam depilator laserowy w domu i jestem z niego bardzo zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealna sprawa taka depilacja, czekam na Twoją dalszą opinię po całej serii 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Kusi mnie taka depilacja, ale fakt jest to dość duży jak dla mnie wydatek :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie miałam, ale moja siostra korzystała i była zadowolona. Sama też bym kiedyś chciała na łydki.

  OdpowiedzUsuń
 6. najważniejsze, że widać efekty ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. z pachami mam podobnie,włoski sobie rosną baardzo powoli,rzadkie i słabe :) Na nogach mam własnie placki,choć zdecydowana większość powierzchni jest jednak goła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów

  OdpowiedzUsuń
 9. Zazdroszczę! Ja się dalej męczę z klasycznym depilatorem :D

  OdpowiedzUsuń
 10. W końcu spróbowałam! Efekt widoczny, polecam :D

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)