Gdzie szukać pomocy w uzyskaniu odszkodowań?

poniedziałek, 21 stycznia 2019

Cześć,
Jeśli jesteście właśnie na etapie poszukiwaniu miejsca, które pomoże Wam w dochodzeniu odszkodowania, np. w wyniku wypadku komunikacyjnego, to zapraszam do dalszej części wpisu. ;)

Kancelaria odszkodowawcza, o której Wam dzisiaj napiszę działa na rynku już od 2002 roku. Jest to kancelaria z Wrocławia, która posiada ponad 10 letni staż w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria pomaga zarówno osobom, które bezpośrednio ucierpiały w wypadku, jak i bliskim. Co więcej - działają na terenie całego kraju oraz Europy. Kancelaria nie pobiera żadnych opłat wstępnych, nie rozlicza się prowizją za efekt, gwarantuje indywidualnego opiekuna każdej sprawy, a także stały dostęp do akt sprawy w internetowym panelu klienta. Wywalczenie wysokiego odszkodowania trwa zazwyczaj około 30 dni. Warto również wspomnieć, że firma rozlicza się jedynie po odzyskaniu odszkodowania. Ponad 70% powierzonych spraw rozwiązuje już na etapie polubownym. Kancelaria oferuje również bezpłatne konsultacje odszkodowawcze, które mogą odbyć się, albo osobiście w siedzibie firmy, albo za pośrednictwem telefonu. Kancelaria do każdej sprawy przygotowuje bezpłatną i niezobowiązująca propozycję skutecznego prowadzenia sprawy. Podkreślę też, że swój sukces, kancelaria zawdzięcza ogromnej wiedzy prawniczej, wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu w każdą sprawę i kompetencji. Umiejętności potwierdzają otrzymane certyfikaty. 

Jeżeli potrzebujecie tego typu pomocy i jesteście z województwa Dolnośląskiego, albo okolic to zdecydowanie warto wybrać się na konsultację do Wrocławia. Jeśli z kolei jesteście spoza tego województwa to wystarczy, że skontaktujecie się telefonicznie. :)

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

  1. Bardzo przydatny post, skorzysta na pewno niejedna osoba 😉

    OdpowiedzUsuń
  2. Na szczęście, nie musiałam jeszcze walczyć o odszkodowanie :D

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)