W jaki sposób zareklamować swoją działalność?

środa, 4 sierpnia 2021

Cześć,
dzisiaj przychodzę do Was ze wpisem, który jak mniemam - spodoba się wszystkim osobom, które prowadzą własną działalność. Dlaczego? Ano dlatego, że chciałabym Wam opowiedzieć co nieco o tym, w jaki sposób można szybko i przede wszystkim - naprawdę skutecznie zareklamować swoją firmę, czy też oferowane produkty. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, stworzenie naprawdę interesującej reklamy nie musi wiązać się ani z wieloma godzinami poświęconymi na jej tworzenie, ani tym bardziej z wydawaniem ogromnej ilości pieniędzy.

Produkty reklamowe  

Na powyższym kolażu możecie pokrótce zapoznać się z ofertą systemów wystawienniczych, jaką przygotowała dla nas firma Veraco. Jak już widać na pierwszy rzut oka - są to produkty, które mają właśnie wspierać ogólnie promocję całej firmy, ale i poszczególnych produktów. Z tego też względu podejrzewam, że taka forma reklamy sprawdzi się u wielu osób. Prowadzisz swój sklep zoologiczny? A może sprzedajesz kosmetyki? ;) Jeżeli tak, to stojaki na ulotki, plakaty, ekspozytory, czy stojaki informacyjne mogą okazać się świetnym rozwiązaniem. Wielokrotnie spotykałam się z takimi reklamami np. na przeróżnych targach w niewielkiej odległości od stoiska i zawsze fajnie to wyglądało. Całą ofertę wspomnianej firmy znajdziecie na https://veraco.pl/:) Wspomnę jeszcze, że Veraco stworzyło charakterystyczny, modułowy system, dzięki któremu klient nie musi czekać na swoje zamówienie przez długi czas. Wręcz przeciwnie - czas realizacji zamówienia jest skrócony maksymalnie, tak aby można było szybko cieszyć się wybraną przez siebie reklamą. Veraco specjalizuje się w zleceniach indywidualnych, co wydaje się świetną opcją dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji przygotowywać własnej reklamy.

Miałyście okazję poznać wcześniej ofertę tej firmy? Jakie formy reklamy najbardziej do Was przemawiają? :)

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

7 komentarzy:

 1. Reklama dźwignią Handlu. Już nie raz mówiłam że aby biznes się kręcił potrzebuję skutecznej reklamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam okazji poznać oferty tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie mam firmy więc póki co temat mnie nie interesuje;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto razy myślałam o własnej działalności, ale już mi przeszło, przynajmniej na jakiś czas;) Generalnie nie lubię reklam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zupełnie nie znam tej firmy, ale dobra reklama i dobrze wykonana jest bardzo ważna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama prowadzę swój własny biznes online ale w sumie takie reklamy też byłyby dobre :)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)