Co znalazłam w wyjątkowej walizce od CeraVe x Pure Beauty?

środa, 26 czerwca 2024

Cześć, dzień dobry,
mamy już wakacje, a co za tym idzie... czas wyjazdów, krótszych i dłuższych wycieczek. I w ten temat idealnie wpisuje się walizka pełna ciekawych kosmetyków, którą dostałam od marki CeraVe i Pure Beauty. Jeżeli jesteście ciekawi, co znalazło się w środku, to zapraszam do oglądania. 

Box CeraVe x Pure Beauty 
 
 
Jestem bardzo ciekawa, jak podoba Wam się szata graficzna tego boxa? Mi bardzo! ♥ Maksymalnie kojarzy się z wakacjami i wyjazdami...
 


W tej wakacyjnej walizce czekały na mnie bardzo ciekawe dermokosmetyki od Cerave, dzięki którym moja skóra ma stać się odpowiednio nawilżona. Mamy tutaj dwa typy produktów. Pierwsze służą do oczyszczania i jest to pieniący olejek oraz nawilżająca emulsja do mycia, a kolejne do pielęgnacji i jest to nawilżający balsam raz emulsja. Nie wszystkie z tych kosmetyków są dla mnie nowościami, bo miałam już okazję trochę poznać asortyment CeraVe. ♥ 
 
 
Nawilżający pieniacy się olejek do mycia CeraVe 45,69 zł/ 236 ml

Pieniący się olejek do mycia twarzy i ciała. Zawiera 3 niezbędne dla zdrowo wyglądającej skóry ceramidy oraz kwas hialuronowy, dzięki którym odbudowuje barierę skórną i nawilża już podczas mycia. Trójglicerydy i skwalan zapewniają skórze głębokie odżywienie.


Na początek wielofunkcyjny kosmetyk, który można z powodzeniem używać zarówno do oczyszczania twarzy, jak i ciała, a nawet do higieny intymnej, ponieważ został przebadany ginekologicznie. To idealny produkt, dla skóry normalnej, suchej, a także bardzo suchej i skłonnej do atopii, ponieważ jego formuła bazuje na ceramidach oraz kwasie hialuronowym. Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać, kiedy go wypróbuję. :)

Nawilżająca emulsja do mycia dla skóry normalnej i suchej CeraVe 42,99 zł/ 236 ml (w boxie miniaturowa wersja o pojemności 88 ml)

Produkt oczyszczający usuwa zanieczyszczenia i makijaż, ale nawilżający produkt oczyszczający, taki jak CeraVe Nawilżająca Emulsja do mycia, robi to wszystko bez naruszania naturalnej bariery ochronnej skóry lub pozbawiania jej nawilżenia. CeraVe Nawilżająca Emulsja do Mycia to delikatny produkt do mycia twarzy i ciała, zawierający składniki takie jak ceramidy i kwas hialuronowy, które wspierają odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry oraz działają nawilżająco.

Dalej kosmetyk, który już znam i lubię, czyli bardzo fajna emulsja do mycia. Miałam już i taką miniaturową wersję i klasyczne opakowanie. Bardzo lubię ten kosmetyk, bo dobrze, a przy tym delikatnie oczyszcza. Ja stosowałam ją akurat przy wieczornej pielęgnacji twarzy, ale wiem, że wiele osób wybiera ją też do swojej porannej rutyny pielęgnacyjnej.

Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej CeraVe 59,99zł/ 340g (w pudełku duża i miniaturowa wersja)

CeraVe Nawilżający Balsam to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji, stworzony z myślą o osobach o skórze suchej i bardzo suchej, wymagającej intensywnego nawilżenia. Zawiera kompleks trzech kluczowych ceramidów (1, 3, 6-II) oraz kwas hialuronowy – ze względu na ich obecność, regularne stosowanie kosmetyku pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry oraz przyczynić się do jej wzmożonej regeneracji.

Ten krem poznałam jeszcze w 2022 roku i bardzo miło go wspominam. Teraz mam trochę przesuszoną skórę i mam nadzieję, że z tym kosmetykiem, uda mi się ją zregenerować i nawilżyć.

 
Nawilżająca emulsja dla skóry suchej i bardzo suchej CeraVe 49,99 zł/ 236 ml

CeraVe Nawilżająca Emulsja to produkt przeznaczony do intensywnego nawilżania skóry. Powstał z myślą o cerze suchej i bardzo suchej. Nawadnia nawet na 24 godziny bez konieczności ponownej aplikacji. Odbudowuje również barierę ochronną skóry, a efekt utrzymuje się przez długi czas.

A tutaj z kolei oczyszczająca, a zarazem nawilżająca emulsja, którą również - można używać do pielęgnacji twarzy, ale i całego ciała. Jeszcze nie miałam okazji jej używać, a słyszałam, że jest bardzo fajna. :)


No i tak oto prezentuje się zawartość całej tej, wyjątkowej walizki od CeraVe. ♥ Te kosmetyki bardzo mi się podobają i na pewno zagoszczą już niedługo w mojej łazience. :) A co do samych miniaturek to mooooże nawet uda mi się wykorzystać je podczas wakacji. :)

A jak Wam podoba się zawartość? Znacie kosmetyki, które zagościły w środku? 
 
--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda
 

2 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)