Wideodomofony i ich zalety

piątek, 28 czerwca 2024

Cześć, dzień dobry :)
Dzisiejszy wpis z całą pewnością spodoba się wszystkim osobom, które są teraz na etapie urządzania, czy też planowania swojego domu, jego zabezpieczeń, a nawet samego ogrodzenia. Chciałabym Wam bowiem opowiedzieć trochę o wideodomofonach, które należą do grupy urządzeń zwiększających codzienne bezpieczeństwo wszystkich domowników. Ale o tym jeszcze trochę zaraz.

Wideodomofony 
 
 
Mój wpis powstał we współpracy z 5tech.pl, czyli przestrzenią internetową, w której można znaleźć sporo nowinek technologicznych. Jednymi z nich są oczywiście wspominane wideodomofony, które łączą w sobie dużą wygodę oraz bezpieczeństwo.

Prezentowane przez markę rozwiązania są dobrym wyborem zarówno do klasycznych domów jednorodzinnych, jak i do charakterystycznych bliźniaków. Wideodomofony 5Tech IP przesyłają obraz na ekran sterujący lub smartfon, dzięki czemu dają szybki i czytelny podgląd na to, co dzieje się w przestrzeni wokół domu. To też świetna opcja, aby sprawdzić, kto nas odwiedził w momencie, kiedy nie byliśmy w domu, ponieważ kamery mają możliwość zarejestrowania widoku. W sprzedaży dostępne są warianty, które umożliwiają kąt widzenia, są połączone z WiFi, a także kamerami noktowizyjnymi.

Świetną opcją jest to, że przy wielu wideodomofonach można wykorzystać specjalną, darmową aplikację, która umożliwia swobodne otwieranie bramy, furtki, a nawet rozmowę z osobą, która znajduje się przy ogrodzeniu.

A czy Wy korzystacie w swoich domach z wideodomofonów? Jak podobają Wam się te propozycje?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)