Jesienne spotkanie blogerek :-)

sobota, 12 września 2015

Cześć,
Przychodzę dzisiaj jeszcze z krótką informacją. Słyszałyście o organizowanym w Krakowie spotkaniu blogerek?Jak tylko dotarła do mnie ta informacja to postanowiłam się zgłosić, zwłaszcza, że jedną z organizatorek tego przedsięwzięcia jest Madzia z Rainbow Above Me, z którą jak wiecie mam baaaardzo bliskie kontakty :-* W sumie, jest jedną z pierwszych blogerek, które poznałam. Spotkanie odbędzie się w jeden z listopadowych weekendów, ja swoje ostatnie soboty i niedzielę poświęcam na przygotowania do matury, aczkolwiek nie mogłam się nie zgłosić:-) Zdaję sobie sprawę, że przygotowanie takiego spotkania to ogrom włożonej pracy i trudu, dlatego kibicuję bardzo Dziewczynom. Swoją drogą, ostatnio na http://combeenut.pl/zaczytałam się właśnie w sposoby na efektywne zarządzanie projektami. Spotkanie blogerek to nie lada projekt... który przynosi niesamowitą satysfakcję i radość!!!:-)

Czekam na wyniki :-)

Ruda

14 komentarzy:

 1. Nigdy nie byłam na takim spotkaniu :) oby się udało :) miłego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że mieszkam w miejscu gdzie nie ma żadnych blogerek :( a co za tym idzie i spotkan

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybrałabym się na takie, ale w Łodzi! melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie byłam nigdy na takim spotkaniu. Niby dla mnie byloby świetnie się zgłosić, bo w Krk studiuję, ale akurat tego samego dnia jest koncert w Wawie na którym mocno mi zależy . ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Super są takie spotkania, pozazdrościć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że do Krakowa mam daleko ;/

  OdpowiedzUsuń
 7. Na takie spotkanie chyba ciężko się dostać. Ja mam do Krakowa 100 km , pojechałabym, ale nikt mnie nie zaprosił nigdy. Z tego chyba co wiem trzeba mieć zaproszenie od organizatorów?

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam :) Zapisałam się kilka dni temu

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze nie byłam na takim spotkaniu, jednak wszystko przede mną;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Każda pora roku i każde miejsce jest dobre by blogerki mogły się spotkać na kawie i ploteczkach, miłego spotkania życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Marzy mi się udział w takim spotkaniu. Może będzie kiedyś jakieś zorganizowane na śląsku, w okolicach Katowic lub Gliwic.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)