Jak pachnie Sunset Breeze?

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Cześć,
Niestety wakacyjna pogoda się zepsuła i matka natura zaserwowała nam dzisiaj soczysty deszcz. Szkoda, bo to już końcówka wakacji... pomimo fatalnej pogody, w moim kominku pachnie iście letni wosk. Jest to ostatni zapach z kolekcji q3- moim zdaniem bardzo udanej. Do tej pory wszystkie trzy wersje bardzo mi się podobały a i dzisiejsza czwarta jest niesamowita. :-)

Sunset Breeze- Yankee Candle
Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu soczystych owoców tropikalnych rozchodzących się w powietrzu w rytmie morskich fal. Senset Breeze jest jak wieczorny spacer po plaży.
Na sucho wosk pachnie bardzo owocowo i słodko. Ucieszyłam się, bo to właśnie owocowe aromaty są moimi ulubionymi w tartach. Wrzuciłam do kominka trochę więcej niż 1/4 wosku i po kilku minutach od rozpalenia mogłam zachwycać się nad zapachem. Sunset Breeze to kolejny piękny aromat! W kompozycji czuć ananasa, mango, brzoskwinię, ale całość jest przełamana jakby perfumeryjną nutą. Efekt końcowy bardzo mnie zadowolił i uważam, że to kolejny udany wosk z kolekcji q3.
Wieczorny spacer po plaży? Może, może...

Jest dostępny na Goodies.pl :)

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
*INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

10 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)