Jaką fototapetę wybrać?

środa, 21 września 2016

Cześć,
Przychodzę do Was dzisiaj z luźnym postem na temat fototapet PIXERS. Wybór jest ogromny, a ja chciałam Wam pokazać kilka, które bardzo mi się spodobały. Po kliknięciu na stronie w dowolną tapetę, możemy zobaczyć wizualizację- czyli to jak ona wygląda w różnych pomieszczeniach. Dodatkowym atutem jest fakt, że możemy tam wgrać zdjęcie swojego pokoju i przed zakupem zobaczyć jak fototapeta prezentuje się w naszym wnętrzu. Jakie są inne zalety tapet? Dzięki ich obecności nasz dom jest bardzo spersonalizowany. Często można natrafić na taki sam kolor ścian u sąsiada, ale czy spotkaliście się kiedyś u dwóch osób z tak samo wkomponowaną tapetą? Bo ja nigdy. :-) Konkretne motywy na ścianach wyrażają też charaktery osób, u których dana tapeta się znajduje... Jest wiadome, że osoby, które np. gustują w ciężkiej muzyce, nie powieszą tapety z kompozytorami muzyki klasycznej ;-)


Jako typowej kociarze, oczywiście pierwsze w oczy rzuciły się urocze kotki. Ta fototapeta, no nie ukrywajmy- jest trochę infantylna, dlatego sprawdzi się w pokoju małych dziewczynek. Na stronie Pixers fajne jest to, że przed szukaniem swojej wymarzonej fototapety możemy zaznaczyć, do jakiego wnętrza jej potrzebujemy- czy to do pokoju dziewczyny, chłopca, czy też dla fana gier. :-)
Jeżeli ktoś nie jest fanem kotów, ale za to lubi żyrafy- to również znajdzie coś dla siebie. Na stronie jest wiele fototapet, które są poświęcone właśnie zwierzętom, także ich fani na pewno coś wybiorą.
Mnie w oko wpadły jeszcze kwiaty, które na pewno świetnie komponowałyby się w większym pomieszczeniu.

Wybór fototapet na stronie PIXERS jest naprawdę ogromny. Fakt, że możemy ją dopasować do własnego pomieszczenia sprawi, że unikniemy ewentualnego rozczarowania.

Lubicie fototapety? Macie je u siebie w domu?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
*INSTAGRAM-KLIK    
Ruda


8 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)