Różowy październik- oferta Douglasa na ten wyjątkowy miesiąc

niedziela, 16 października 2016

Cześć,
Jak wiecie- październik jest miesiącem świadomości dotyczącej raka piersi. Niestety ta choroba  występuje coraz częściej, a kobiety często zapominają o profilaktyce. Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni i każda z nas zacznie o siebie bardziej dbać. Naprzeciw chorobie i zwiększeniu świadomości wśród kobiet wychodzą też popularne perfumerie. Kojarzycie Douglasa? No jasne, że kojarzycie. Wspiera on tę akcje i z jej okazji przygotował na ten miesiąc sporo, świetnych promocji.

Skąd wiem o tych wielkich zniżkach w październiku? Ano ze strony www.rabble.pl. Nie kojarzycie tego serwisu? W takim razie musicie to koniecznie nadrobić, bo jest naprawdę świetny! Na portalu znajdziecie całą masę zniżek do wspomnianego Douglasa. Opcji na zakupy jest sporo, bo ten portal współpracuje z kilkunastoma fantastycznymi sklepami.
Tak nawiązując do różowego miesiąca- polecam Wam zakup Oh Loli. Jak wiecie polowałam na te perfumy bardzo długo, a Wy możecie je sobie teraz sprawić taniej, dzięki zniżkom, które otrzymujemy od Douglasa.
Polecam Wam też przyjrzeć się bliżej perfumom Black Opium Gdybym miała wskazać swój zapachowy faworyt, to bez wątpienia pokazałabym palcem na tę buteleczkę. Jestem zakochana w tym zapachu. Jeżeli ktoś obawia się wydać na nie tyle pieniędzy, to warto pokusić się o wykorzystanie jednego z dostępnych rabatów.

Link pod którym można znaleźć wszystkie zniżki i oferty tej perfumerii: Kody rabatowe Douglas, KLIK

Oferty są naprawdę świetne, często sięgają minus 40, albo nawet minus 50 procent. Przykładowo za perfumy, które w cenie regularnej kosztują 300zł, z użyciem kodu ze strony Rabble zapłacimy tylko 150. 

Nie będę ukrywać, ale portal Rabble mocno mnie zauroczył. Chociaż jest stosunkowo nowy na rynku to pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dlaczego czasu? Ano dlatego, że wszystkie zniżki są ulokowane w jednym miejscu. Nie musimy otwierać dwudziestu zakładek, bo wszystko otrzymujemy podane jak na tacy. Ja w tym poście skupiłam się głównie na Douglasie i innych perfumeriach, ale ten portal ma szeroki wachlarz możliwości. Jeżeli szukamy zniżek na produkty dla swoich dzieci, odzieży, albo wakacyjnej oferty, to tam również ją znajdziemy. Serwis nie ogranicza się do perfum i kosmetyków, co jest niewątpliwie dużym atutem. Nic tylko korzystać.

Bardzo podoba mi się fakt, że perfumerie pamiętają o kobietach i starają się przypomnieć im, co tak naprawdę w życiu jest ważne. Cudowne jest to, że robią to w taki przyjemny sposób! :)


Ruda

18 komentarzy:

 1. Opium bardzo lubię, właśnie napisała do mnie Pani o współpracę z rabblen i w sumie się zastanawiam czy warto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tych zapaszków nigdy nie wąchałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj chciałabym mieć Black Opium! Na razie jednak zakupiłam La vie est belle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie no mnie to już sam różowy flakonik urzekł :D

  OdpowiedzUsuń
 5. zaraz lecę patrzeć na tę stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oh Lolą bym nie pogardziła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie kupiłabym jakiś nowy zapach;)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)