Żyć zdrowo- czyli jak? Kampania Diagnostyki.

piątek, 7 października 2016

Cześć,
Dbając o swój wygląd zewnętrzny, na pewno wiele razy zdarza nam się zapomnieć o tym, aby mieć też na uwadze swoje zdrowie. Ile z Was regularnie wykonuje badania, prowadzi zdrowy styl życia, pamięta o sporcie i witaminach? Niestety nie należę do tego grona- może kiedyś... :))

Przychodzę do Was dzisiaj z informacją o ciekawej akcji. Dlaczego by na blogu kosmetycznym nie wspomnieć o tym jak lepiej dbać o zdrowie?



Żyj zdrowo-bądź świadomy
  - to nazwa ogólnopolskiej, jesiennej kampanii profilaktycznej, która jest  poświęcona problemom zdrowotnym wynikającym z tendencji genetycznych. W atrakcyjnej cenie 99 zł będzie można m.in. zbadać gen FTO, tzw. gen otyłości, który według badań naukowców zwiększa ryzyko tycia aż o 70%. To najbardziej znany i przebadany gen z grupy genów związanych z metabolizmem i otyłością.

Na pewno nie jestem jedyną osobą, która zastanawiała się niejednokrotnie skąd te dodatkowe kilogramy... dzięki sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA, która od października wprowadza do swojej oferty możliwość przejścia najnowszych badań, będziemy mogli dowiedzieć się co dla naszego organizmu jest korzystne, a co niekoniecznie i czego warto unikać. 

Kto powinien zainteresować się tą akcją? 
Osoby, które borykają się z nawracającymi dolegliwościami, np. tymi związanymi z trawieniem. Niemniej nawet osoby, które są szczupłe mogą te badania wykonać, dzięki czemu dowiedzą się o swoim profilu genetycznym i unikną ewentualnego pogorszenia sylwetki w późniejszych latach. 
Dzięki temu, że poznamy nasz organizm- będziemy zorientowani na co uważać w swojej diecie, aby wyglądać lepiej i nie martwić się o zbędne kilogramy. 

Oferta badań jest na tyle atrakcyjna, że po ich wykonaniu otrzymamy spersonalizowana książkę, która jest jakby zapisem działania naszego organizmu, a nie zwykły, lekarski świstek. ;) Dodatkowo w czasie trwania kampanii, możemy pobrać specjalny bon W TYM MIEJSCU- dzięki, któremu możemy zapisać się też na inne badania, które są aktualnie objęte promocją. 

DIAGNOSTYKA od lat prowadzi różnego rodzaju akcje profilaktyczne i edukacyjne, są największą siecią laboratoriów medycznych, oferująca cały szereg badań. W Polsce znajduje się około 400 placówek, więc każdy z nas znajdzie taką, która jest blisko naszego miejsca zamieszkania.


Co sądzicie o tej akcji? W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
*INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

6 komentarzy:

 1. Akcja fajna, myślę że nie jednej osobie się przyda, ja staram się prowadzić zdrowy styl życia. Niedawno robiłam kilka badań z krwi i póki co zdrówko mi dopisuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo przydatny post - lubię takie nowinki - szukam dla kogoś dietetyka więc każda wskazówka, nawet takie badania przydadzą się na dobry początek. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. piszesz o miejscu, w którym pracuję ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie zdrowy tryb życia jest naprawdę ważny. Dlatego zwracam uwagę na to co kupuje z żywności i napojów. Dbam o siebie i rodzinę najlepiej jak potrafię. Nawet jak teraz planuje odchudzać się to będę zażywać środki odchudzające, które są sprawdzone i bezpieczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowe odżywianie to podstawa, to dzięki temu żyjemy zdrowo. Ja zawsze staram się przygotowywać zdrowe i pożywne posiłki w domu, tym bardziej że mam dwójkę małych dzieci. Lubię czytać takie nowinki, bo zawsze znajdę coś interesującego. Ostatnio nawet przy tak zdrowym odżywianiu udało mi się zrzucic 5 kg :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowe odżywianie to podstawa. każdy wie że zdrowe odżywianie polega na regularnym dostarczaniu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)