Internetowa galeria sztuki- Portal Młodych Artystów part 2

piątek, 24 lutego 2017

Cześć,
Ponad rok temu w tym poście, prezentowałam Wam krótkie informacje i kilka prac, które znalazłam na Gallery Store- czyli jak się nie trudno domyślić, na Portalu Młodych Artystów. Zdaję sobie sprawę z tego, że od ostatniego postu minęło już sporo czasu i niestety zginął pod całą masą innych wpisów, dlatego dzisiaj po raz kolejny przychodzę do Was z krótką prezentacją portalu. Pokażę Wam też znowu prace, które w jakiś tam sposób mnie urzekły.

Tak jak już kiedyś wspominałam- portal ma wszechstronne zastosowanie. Jednym z głównych jest właśnie fakt, że możemy zakupić na nim całą masę, naprawdę pięknych prac.
Renata Magda


Greta Agneża - Siemczuk

Marta Machowicz

Paweł Kosior

Zaprezentowałam Wam tylko kilka propozycji, które z oglądanych najbardziej mi się spodobały. Jak nie trudno się domyślić- jest ich o wiele więcej. Prac w serwisie jest ponad pięć tysięcy, podczas wyszukiwania można zaznaczyć temat, jaki nas interesuje, np. zwierzęta, świat, religia. Wyszukiwać można też po pomyśle na prezent- inne obrazy znajdziemy, gdy zaznaczymy, że ma być to prezent na ślub, a inne w momencie zaznaczenia, że ma to być prezent na urodziny. Standardowo jest też opcja wyszukiwania kolorem. 

Dzięki Gallery Store mamy też możliwość przeczytania informacji o ciekawych wydarzeniach artystycznych- czy to festiwalach, czy wystawach. Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą ze stroną, wystarczy przejść do konkretnej zakładki i wysłać wiadomość prywatną. Swoją drogą siedziba firmy jest zlokalizowana w Poznaniu.


Jeżeli interesujecie się sztuką, albo po prostu macie ochotę kupić sobie jakiś obraz, to zapraszam Was do odwiedzenia tej strony.

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

4 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)