Internetowa galeria sztuki- Portal Młodych Artystów

wtorek, 26 stycznia 2016

Cześć,
Zdecydowanie nie należę do osób, które w jakiś nadzwyczajny sposób interesują się sztuką. Owszem, bardzo lubię czytać książki, ale to tylko tyle. Jak już wiecie po ostatnim wpisie- rzadko oglądam filmy, a ostatni raz w teatrze byłam kilka lat temu. Na szczęście w przyszłym tygodniu znowu będę miała okazję iść na spektakl. Mimo tego przygotowałam dzisiaj dla Was wpis na temat Gallery Store, czyli jak już można domyśleć się z tytułu postu- wpis poświęcony internetowej galerii sztuki. Wiem, że zawsze chętnie czytacie wszystkie posty, które odbiegają strikte od kosmetyków, dlatego postaram się wprowadzić więcej takich właśnie wpisów.

Portal, o którym Wam dzisiaj napiszę jest dosyć wszechstronny. Po pierwsze można zakupić tam całą masę pięknych prac, poniżej zaprezentuję Wam kilka, które przypadły mi do gustu. Wszystkie zdjęcia, pochodzą oczywiście ze strony.

Jacek Zając

 Marcin Krawczyk

Tomek Wojtysek

 Szymon Hołubowski

Wybrałam dosyć abstrakcyjne propozycje, ale na stronie jest tego tyle, że każda zainteresowana osoba zdecydowanie znajdzie coś dla siebie. Znajdziemy tam też grafikę, rysunek, fotografię a nawet instalacje, rzeźby czy design. Ceny są przeróżne.
Dodatkowo portal daje możliwość dowiedzenia się o ciekawych wydarzeniach artystycznych, festiwalach, wystawach. Łatwo można zlokalizować te, które są najbliżej naszej miejscowości. Prócz tego na stronie można łatwo zlokalizować muzea, zarówno te, które znajdują się w Polsce jak i w całej Europie. Myślę, że to dobra gratka, dla osób, które interesują się takimi rzeczami. Portal oferuje też informacje o konkursach artystycznych i można na nim znaleźć informacje odnoście uczelni artystycznych. Podobnie jak w przypadku muzeów- zarówno te zlokalizowane w Polsce jak i w Europie. 

Jeżeli odwiedzają mnie artyści, architekci, lub osoby zajmujące się reklamą- na dole strony znajduje się zakładka współpraca- można tam znaleźć łatwy, bezpośredni kontakt do osób zajmujących się tymi sprawami.

Reasumując, jeżeli jesteście fanami sztuki, albo po prostu lubicie pooglądać ładne obrazy, a może macie ochotę jakiś kupić- to zapraszam Was raz jeszcze na stronę Gallery Store.  Dla zainteresowanych- siedziba firmy mieści się w Wielkopolsce, a konkretnie w Poznaniu.

Dajcie konieczne znać w komentarzach, czy wypatrzyłyście jakieś ładne prace.


------------------------------------------------------------------------------
Ruda

4 komentarze:

  1. Mi podobają się prace, na których ktoś przedstawia krajobraz i mam nawet kilka obrazów u siebie w mieszkaniu :) Za takimi abstrakcyjnym jednak nie do końca przepadam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z miłą chęcią zobaczę, bo te obrazy, które mi pokazałeś bardzo mnie zaciekawiły :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. lubie oglądać takie galerie :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)