Pozycjonowanie- co i jak?

czwartek, 6 kwietnia 2017

Cześć,
Każdy, kto zapewne chociaż trochę interesuje się zwiększeniem ruchu na swojej stronie- poszukuje wiedzy na temat pozycjonowania. Pozycjonowanie strony to nic innego, jak pozwolenie znaleźć się jej jak najwyżej na liście wyszukiwarki Google.
Jak nie trudno się domyślić, np. prowadząc internetowy sklep- im wyżej jesteśmy na listach google, tym większe prawdopodobieństwo, że potencjalny klient trafi właśnie na naszą stronę. Warto podkreślić, że obecnie pozycjonowanie to najtańszy i najskuteczniejszy sposób na reklamę w internecie. Dzięki takiej formie reklamy zyskujemy nieprzerwany wzrost sprzedaży, pozyskujemy nowych klientów i pozwalamy, aby ten nasz przykładowy sklep był jak najczęściej rozpoznawalny. Wspominałam o promocji sklepu, ale pozycjonowanie jest też dobrą formą promocji dla zwykłej- takiej jak moja, strony internetowej.

Komu poleciłabym skorzystanie z takich usług? Ano osobom, które właśnie są na początku sprzedaży poprzez sklep internetowy- znalezienie się na pierwszej czy drugiej stronie konkretnych wyszukiwań na pewno przyniesie lepsze efekty, niż bycie na siódmej, czy tam dziewiątej stronie. No nie oszukujmy się- jesteśmy leniwi, zazwyczaj, gdy czegoś szukamy bierzemy pod uwagę tylko pierwszą, ewentualnie drugą stronę. Są tutaj osoby, które kuszą się o otwarcie trzeciej? ;) Również osoby, które prowadzą sklep dłużej i mają już swoją pozycję na rynku, mogą zdecydować się na taką formę promowania strony. W końcu nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej, prawda? Efekty pozycjonowania są widoczne na stronie bardzo szybko dlatego zdecydowanie warto wypróbować taką formę reklamy i promocji swojej strony.

Jeśli macie jakieś doświadczenia z pozycjonowaniem, a najlepiej- jeżeli korzystałyście z takich usług, to koniecznie dajcie znać jak to u Was wyglądało i jakie przyniosło efekty.

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

6 komentarzy:

 1. Mi kiedyś wysłano ofertę aby mój Blog był"wyżej" natomiast zauważyłam że jeśli jakiś wpis cieszy się dużym zainteresowaniem to po wpisaniu odpowiedniego hasła (tytułu wpisu) jest na pierwszej stronie i czasami nawet na pierwszej pozycji. Więc z takich usług nie korzystam bo mi nie jest potrzebna. W kwestii bloga warto pisać taki tytuł (w przypadku recenzji) jaki odpowiada stricte nazwie danego kosmetyku czy produktu. Zresztą można to sprawdzić w ustawieniach po jakich hasłach z Google ktoś wszedł na nasz konkretny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie korzystaliśmy z usług firm zajmujących się pozycjonowaniem... Pozostaje nam czekać na odsłony zagubionych czytelników :) PS Na mysim blogu czeka rabat 44% na dowolną fotoksiążkę Printu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozycjonowanie stron to bardzo fajny sposób reklamy, sama osobiście kiedy czegoś szukam rzadko dochodzę do 3 lub 4 strony w wyszukiwarce :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozycjonowanie to bardzo ciekawa sprawa, jednak nigdy z tego nie korzystałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja czegoś szukam, to skutku. Potrafię przewertować nawet 10 stron w poszukiwaniu ideału.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)