Dlaczego mam ochotę w przyszłości pojechać do Łodzi?

niedziela, 22 października 2017

Cześć,
Jest wiele miejsc w Polsce, w których jeszcze nie byłabym a bardzo bym chciała. Tak jest chociażby z Łodzią, która tak na dobrą sprawę jest ode mnie nie jakoś specjalnie daleko a jeszcze nigdy nie miałam okazji jej odwiedzić... A Wy lubicie Łódź? A może jest tutaj ktoś kto z niej pochodzi, albo po prostu się do niej przeprowadził? :)
źródło: weheratit

- tanie mieszkania/ ostatnio przeczytałam gdzieś w sieci, że to właśnie Łódź jest jednm z najtańszych miast w Polsce pod względem mieszkań. Jak wiecie bardzo lubię Kraków, ale chyba nigdy, (albo przynajmniej nie w najbliższej przyszłości;)) nie będzie nas stać na zakupienie tutaj mieszkania. Łódź pod tym względem jest bardzo przyjazna dla Młodych, którzy chcą kupić swoje lokum. Czytając artykuł na ten temat natrafiłam też na fajną opcję zakupu mieszkania na kredyt w inwestycji "Osiedle na Zdrowiu" :) Jeżeli kogoś zainteresował ten temat to polecam zerknąć na: www.osiedlenazdrowiu.pl

- centralne położenie/ jak zapewne wiecie pochodzę z gór, a co za tym idzie, żeby dojechać nad morze zawsze musiałam przejechać całą Polskę ;) Łódź jest w takiej lokalizacji, że zarówno dojazd nad morze jak i w góry czy nad jezioro zajmuje o wiele mniej czasu. Bez problemu można dostać się też do innych miast w Polsce, takich jak Wrocław, Kraków, Warszawa itp.

- najzdrowsza woda/ podobno Łodzianie chwalą się najczystszą wodą w kranie. Jak wiecie mam bardzo długie włosy i często przez twardość wody mam z nimi spore problemy - odkąd wróciłam do Krakowa muszę praktycznie 3 razy w tygodniu używać nawilżającej maski, kiedy to mieszkając w domu robiłam to maksymalnie raz w tygodniu... 

- ciekawe miejsca/ do spędzania wolnego czasu/ of kors są one w całej Polsce, ale w Łodzi zainteresowało mnie Muzeum Włókiennictwa czy Sztuki. Baardzo fajnym miejscem jest też Atlas Arena, na której odbywają się co roku koncerty popularnych gwiazd.


W Polsce jest kilka miast, które są dobrą opcją do zamieszkania w przyszłości... na mojej liście Łódź jest bardzo wysoko. A jak jest u Was? Gdzie mieszkacie? :) 

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

10 komentarzy:

 1. mieszkałam 5 lat w Łodzi i mam duży sentyment do tego miasta;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieszkam w pobliżu Łodzi i przyznaję, że ma jedną bardzo ważną wadę - jest po prostu brzydkim, obdrapanym miastem. Faktycznie, są tam ciekawe miejsca, jest dość tanio i wszędzie blisko, ale mimo to nie chciałabym tam mieszkać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem z Łodzi:P z tymi tanimi mieszkaniami to nie przesadzałabym :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkam w Łodzi i uwielbiam to miasto. Ma dużo dość brzydkich miejsc, ale wiele spraw idzie w dobrym kierunku i Łódź jest coraz ładniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mimo, że Łódź jest w wielu miejscach brzydka, to ma ona swój urok. Mam ogromny sentyment do tego miasta - studiowałam tam 2 lata i chętnie tam wracam przy byle okazji. Ostatnio byłam tam... godzinę temu :D Pozdrawiam z południowej części łódzkiego! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Łódź ma swoje wady i zalety. Trzeba się czasu, żeby ją polubić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nie byłam w Łodzi, ale po zdjęciach widzę, że to piękne miasto :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Łódź ma niektóre miejsca przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mieszkam w Łodzi i lubię to miasto. Zwłaszcza teraz, kiedy się rozwija i zaczyna wyglądać coraz lepiej. Mieszkałam też w kilku innych miastach i największy sentyment mam do Białegostoku :) Jeśli miałabym wybór chciałabym jednak mieszkać w górach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam cię do Łodzi, miasta w którym studiuję i mieszkam.
  Musisz jednak najpierw wiedzieć, że by dostrzec prawdziwe piękno tego miasta, trzeba patrzeć przez palce, które przysłonią to i owo.
  Co do cen mieszkań, to myślę że nie są najtańsze ale że plasują się po tej niższej stronie.

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)