Nowości ze spotkania blogerek w Krakowie [31.08.2019] ♥

środa, 2 października 2019

Cześć,
Pozostając w temacie nadrabiania zaległości... przychodzę Wam dzisiaj pokazać nowości, które dotarły do mnie jeszcze na początku września. Niemniej jednak - zacznijmy od początku. 31.08 miałam brać udział w spotkaniu blogerek w Krakowie, ale niestety... mocno się wtedy rozchorowałam i nie dotarłam. :( Nawet nie wiecie jaką radość sprawiły mi dziewczyny, które i tak przygotowały dla mnie całą masę upominków z tego wydarzenia. No i dzisiaj przychodzę Wam te rzeczy pokazać. Kochane - raz jeszcze dziękuję!!!


Czy Wy widzicie te wszystkie wspaniałości? Ja szczerze mówiąc byłam w szoku ile tego jest i naprawdę nie wiedziałam, co oglądać w pierwszej kolejności. Znalazła si tutaj cała masa kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji, a i całkiem sporo kolorówki. Nie zabrakło też przepysznej herbaty i ciekawych dodatków. 

Część firm, które nas obdarowały - znam i lubię. Część jest za to dla mnie totalną nowość i jestem bardzo ciekawa, jak spiszą się u mnie poszczególne produkty. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie podzieliła się z najbliższymi - było tego zdecydowanie za dużo dla jednej osoby. :)

Partnerzy spotkania: ShoutmeShop, FMGroup,  Arashe Parfume, Yasumi, Liqpharm, Lu cosmetics, Bosphaera, Coloris, Avetpharma, SheFoot, Cellabic,Tołpa, Rossman, Bielenda, Revers Cosmetics, Teekanne, BioDermic, Cuccio, Lady Planer, Rapid White, Drogeria Natura.Jestem przeszczęśliwa, że będę miała okazję poznać tyle fajnych kosmetyków. Dziewczynom dziękuje raz jeszcze z całego serca <3

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK   

 Ruda

14 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)