Co jest ważne w kuchni?

piątek, 18 października 2019

Cześć,
Dzisiejszy post trochę z innej beczki, bo dedykuję go wszystkim osobom, które kochają kuchnię. Nie tylko tym, którzy lubią jeść, ale także tym, którzy lubią te dania przygotowywać. ;) Masz swoją własną knajpę, albo prowadzisz restauracje? Ten post jeszcze bardziej jest dla Ciebie. 


Odzież gastronomiczna to coś, co jest podstawą udanego prowadzenia każdej knajpy. Właściciele lokali muszą zadbać o to, aby ich pracownicy mieli dostęp do specjalnych ubrań. Ja dziś opowiem Wam trochę o firmie Berendsen, która oferuje certyfikowaną odzież do różnego rodzaju lokali. Berendsen oferuje firmom różne usługi i rozwiazania, ale jedną z nich jest właśnie zapewnienie czystej i higienicznej odzieży, która jest dostarczana do klienta każdego dnia. Takie rozwiązanie sprawia, że właściciele restauracji nie muszą martwić się o pranie i przechowywanie tego typu tekstyliów. Berendsen oferuje tylko takie rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagane normy pracy, a co za tym idzie - zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo w miejscu pracy. Tekstylia posiadają specjalne mikrochipy, dzięki czemu łatwo można ustalić ich właściciela, ostatnie pranie, a także jak często są używane. Dzięki takiej kontroli można łatwo obniżyć koszty. Berendsen dba o środowisko i wybiera takie rozwiązania, które pozwalają nie tylko obniżyć koszty, ale i nie wpływać negatywnie na środowisko. Odzież proponowana przez tę firmę jest nie tylko niezwykle funkcjonalna i praktyczna, ale również bardzo ładna. Marka zdaje sobie sprawę z tego, że w branży gastronomicznej liczy się również estetyka, dlatego proponowane przez nich ubrania prezentują się nienagannie.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

5 komentarzy:

  1. Oj tak, fartuszki, higiena jest bardzo ważna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety nie mogę wypowidzieć się w temacie, ponieważ nie prowadzę swojej restauracji, ale jedno jest pewne - uwielbiam jeść, uwielbiam poznawać nowe smaki i bardzo dużo czasu spędzam w kuchni, bo gotować również lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie moje tematy, ale wpis przydatny :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)