Nawilżający krem na dzień i na noc z naturalnym olejem kokosowym - Delia Cosmetics

środa, 30 października 2019

Cześć,
Dziś przychodzę do Was z recenzją kolejnego kokosowego kosmetyku. Nie wiem, jak to możliwe, że kiedyś zupełnie nie przepadałam za tym aromatem, a teraz towarzyszy mi bardzo często. Sprawdza się tutaj powiedzenie, że kobieta... zmienną jest . ;) Krem, o którym chcę Wam dzisiaj napisać, zużyłam już jakiś czas temu i nie mogę tutaj pominąć jego recenzji. Był naprawdę świetny!

Nawilżający krem na dzień i na noc z naturalnym olejem kokosowym - Delia Cosmetics


Od producenta: Naturalnie tym, czego potrzebujesz. Pojawiłem się, aby podarować Twojej skórze uczucie nawilżenia i naturalnej świeżości. Nie musisz martwić się o typ Twojej skóry - jestem dobry dla wszystkich. Składam się z 95% naturalnych składników i nie znajdziesz we mnie parabenów, silikonów czy sztucznych barwników.

Zawieram 95% składników naturalnych, pozostałe 5% gwarantuje moją trwałość, żeby czuć się przyjemnie i bezpiecznie podczas stosowania.


Opakowanie: W tekturowym pudełku czeka na nas słoiczek o pojemności 50 ml.
Konsystencja: Ma jasny kolor i jest całkiem gęsta.
Zapach: Jest przecudowny. Kokosowy, realistyczny i bardzo słodki. Utrzymuje się na skórze jeszcze przez jakiś czas po nałożeniu.
Cena/dostępność: Za opakowanie musimy zapłacić około 25 zł. Krem jest dostępny oczywiście na stronie producenta, ale można go też upolować w innych drogeriach - i tych online i stacjonarnych.
Moja opinia: Krem jest zamknięty w bardzo wygodnym opakowaniu. Nigdy nie miałam żadnych problemów z tym, żeby wydobyć kosmetyk ze środka. Konsystencja ma jasny kolor i jest całkiem gęsta - przy jednorazowym użyciu nie musiałam aplikować zbyt wiele tego produktu, a co za tym idzie - wystarczył mi na całkiem długo. Po krem sięgałam zarówno rano, jak i wieczorem. Sprawdził się cudownie - moja buzia po użyciu była zawsze bardzo dobrze nawilżona, odżywiona i jedwabiście gładka. Kosmetyk świetnie wpływał na gładkość mojej skóry, a co więcej - sprawdzał się nawet nałożony pod makijaż.



Na wchłonięcie tego kremu trzeba poczekać kilka minut. Moim zdaniem jest on mocno nawilżający, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko latem, ale i zimą. Ja w sumie sięgałam po niego głównie podczas ciepłych miesięcy, a podejrzewam, że byłby także świetnym rozwiązaniem na taką pogodę jak teraz. Wspomnę jeszcze, że całej aplikacji tego produktu towarzyszył przepiękny zapach. Aromat kokosu jest bardzo przyjemny i utrzymuje się całkiem długo na skórze.

Miałyście już okazję poznać ten krem? Jak się u Was spisał? Ja jestem oczarowana kokosową serią od Delii - w archiwum znajdziecie również recenzję toniku i płynu micelarnego, które bardzo polubiłam. :)

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

7 komentarzy:

  1. Aktualnie go stosuję i jestem zadowolona. Ma śliczny zapach! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwszy raz go widzę, wygląda ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie miałam jeszcze żadnego produktu do twarzy tej firmy :) Warto by było kiedyś wypróbować ten krem.

    OdpowiedzUsuń
  4. oj lubię mazidła tej firmy często ich używam:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Całkiem fajny i ciekawy, może w przyszłości po niego sięgnę :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Mam wersję konopną i sobie chwalę.

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

antyperspirant (4) balsam (50) balsam brązujący (2) balsam do ciała (5) balsam do ust (8) balsam pod prysznic (1) balsam w spreyu (2) baza pod cienie (2) baza pod makijaż (7) bibułki matujące (1) błyszczyk (10) bronzer (2) chusteczki (2) cienie (20) czarne mydło (4) denko (104) dezodorant (15) domowe sposoby (7) elldżikowy mix (16) emulsja (1) emulsja do higieny intymnej (2) emulsja kojąca po opalaniu (1) emulsja matująca (1) eyeliner (8) farba do włosów (2) HITY (91) korektor (9) krem (102) krem cc (2) krem do depilacji (3) krem do rąk (36) krem do stóp (9) krem do stylizacji włosów (1) krem do twarzy (26) krem pod oczy (9) krople do oczu (1) lakier do paznokci (98) lakier do włosów (2) mascara (12) maseczka (46) maska (80) masło do ciała (25) mgiełka (11) mgiełka utrwalająca (4) mus do ciała (1) mydło (24) nowości (145) odżywka (90) olej (9) olejek (13) pasta do mycia twarzy (2) pasta do zębów (2) paznokcie (104) peeling (143) peeling cukrowy (33) peeling enzymatyczny (5) perfumy (19) pianka do golenia (3) pianka do higieny intymnej (2) pianka do mycia twarzy (8) pianka pod prysznic (2) płyn do demakijażu oczu (4) płyn do higieny intymnej (3) płyn do kąpieli (11) płyn do płukania jamy ustnej (3) płyn micelarny (27) podkład (18) pomadka (31) przeżyć za 50zł (89) puder (10) rozświetlacz (4) róż do policzków (7) skarpetki złuszczające (1) sól do kąpieli (10) sól do stóp (2) spray (10) suchy szampon (5) szampon (106) szminka (17) świece (43) tusz (13) tusz do rzęs (12) wizaż24 (3) włosy (209) woda perfumowana (12) woda termalna (2) woda toaletowa (6) woski (132) zestaw do stylizacji brwi (1) żel (25) żel do higieny intymnej (13) żel do mycia twarzy (32) żel pod prysznic (106)