4 propozycje prezentu dla malucha

czwartek, 20 stycznia 2022

Cześć,
przychodzę do Was dzisiaj, z takim myślę całkiem przyjemnym wpisem dotyczącym idealnych propozycji na prezent... dla każdego malucha. Zabawki, które wybrałam do artykułu, sprawdzą się przede wszystkim właśnie u najmłodszych. Myślę, że będą fajną opcją zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Niektóre z nich miałam nawet okazję widzieć 'na żywo' i to w użyciu, dlatego śmiało mogę Wam zarekomendować ich wybór. ;)
 
4 propozycje prezentu dla malucha  
 
 
Zabawki, które tutaj widzicie, można upolować na stronie: www.3kiwi.pl bo to właśnie w związku ze współpracą z nimi powstał dzisiejszy wpis. :) Wyjątkowo tym razem zacznę od dołu, czyli od misia szumisia, którego pewnie zna... większość z Was. Tutaj akurat wersja Sophie w odcieniach różu, ale na stronie znajdziecie w sumie kilka różnych szumisiów. Do jego głównych zalet oprócz oczywiście pięknego wyglądu, należy przede wszystkim to, że ma relaksować, wyciszać i ułatwiać zasypianie maluszkom. Obok chyba równie popularny, jak sam szumiś — gryzak w formie żyrafy — również o imieniu Sophie. ;) Ten gryzak jest produkowany już od 1961 roku! Do jego wytwarzania wykorzystuje się w 100% naturalną gumę. To produkt, który zaleca się wykorzystywać jako pierwszy gryzak dla naszych najmłodszych. Na dole znajduje się świnka na sznurku, ale tak naprawdę może to być również każde inne zwierzę... twórcą jest firma B.Toys, czyli jeden z czołowych producentów ekologicznych zabawek. Zwierzątko na sznurku ma zachęcać do aktywności, niemniej jednak warto pamiętać, że nie powinno być używane wśród dzieci poniżej 18 miesiąca życia! Ogólnie przed zakupem każdej zabawki warto bardzo dokładnie sprawdzić, do jakiego wieku jest rekomendowana. Wiem, że to oczywistość, ale myślę, że i tak — warto wspomnieć. ;) Moja ostatnia propozycja to drewniana tęcza Little Dutch, która występuje w kilku wersjach kolorystycznych i składa się z 8 okręgów o rozmiarach, które bardzo dobrze do siebie pasują. Z jej pomocą można budować różne kształty, pobudzać wyobraźnię i... świetnie się bawić.

Jestem bardzo ciekawa, czy znacie zabawki, które wybrałam do dzisiejszego wpisu? Podejrzewam, że np. szumiś powinien być większości bardzo dobrze znana. To bardzo popularna zabawka, co szczerze mówiąc... nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. :)
 
--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. O tak, szumiś jest cudny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne propozycje :D Mam w rodzinie takiego szkraba, który niedługo skończy rok, więc zajrzę na stronę a nuż coś znajdę dla niej :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)