O idealnym sposobie na spędzanie wolnego czasu!

niedziela, 15 maja 2022

Cześć,
jeżeli śledzicie mnie regularnie tutaj lub na insta, to na pewno wiecie, że ja wprost uwielbiam, spędzać swój wolny czas czytając książki, konkretnie się pielęgnując, czy... grając w gry planszowe :D No i pozostając w tych ostatnich tematach, dzisiaj opowiem Wam co nieco o pewnej... ogromnej kostce. Jestem bardzo ciekawa, czy mieliście okazję takiej używać? Mój wpis powstał we współpracy ze sklepem Netcube. Znajdziecie tam całą masę owych kostek, ale i nawet drewnianych puzzli!  

Kostki 5x5... o co chodzi?
 

Jak już zapewne się domyślacie, a może jednak nie (?) kostki 5x5 to po prostu rozszerzenie klasycznie znanej nam wersji 4x4. Warto jednak wiedzieć o tym, czym konkretnie taka kostka się różni. Chociaż nie ma zbyt wielkich różnic, jeżeli chodzi o samo układanie, to na pewno działanie z takim większym modelem, jest po prostu bardziej czasochłonne. Ja przyznam szczerze, że potrzebowałam naprawdę duuużo czasu, aby ułożyć wersję standardową, no i udało mi się to aż... raz! Jeśli jednak znacie kogoś, kto uwielbia takie kostki układać, to podejrzewam, że to może być rewelacyjny pomysł na prezent, no i oczywiście na ciekawe spędzanie wolnego czasu :D Jako jeszcze taką małą ciekawostkę, wspomnę Wam o tym, że aktualnie to właśnie ułożenie kostki 5x5x5 z zamkniętymi oczami, jest teraz najtrudniejszą konkurencją podczas mistrzostw świata. :D A rekord to 2:21. Kto podejmie wyzwanie? :D Jeżeli zaś chodzi o rekord z patrzeniem, to jest to 34,92. Imponujące!

Jeżeli macie ochotę poukładać taką kostkę samodzielnie, lub właśnie ją komuś wręczyć, to zerknijcie na: https://netcube.com.pl/kostki-5x5 :) :)

To jak? Lubicie, czy może jednak... niekoniecznie? :D
--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawie to wygląda :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne są. :) Ułożyłam kiedyś standardową, a większej nie miałam okazji.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja nie umiem ułożyć standardowej kostki, zawsze brakuje mi jednego okienka.

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (147)