IV spotkanie blogerek w Suchej- dołącz do nas! :)

środa, 25 maja 2016

Cześć,
Przy okazji tworzenia dzisiejszej relacji, przypomniałam sobie, że w tym roku jeszcze nie organizowałam spotkania w Suchej. Jest to już małego rodzaju tradycja, bo w Suchej Beskidzkiej odbyły się już trzy spotkania! :)

RELACJA Z I SPOTKANIA BLOGEREK W SUCHEJ 
RELACJA Z II SPOTKANIA BLOGEREK W SUCHEJ
RELACJA Z III SPOTKANIA BLOGEREK W SUCHEJ

W końcu mam wolny czas po maturze więc postanowiłam stworzyć dziewczynom (i mnie;)) kolejną okazję do wspólnego spędzenia czasu. Tradycyjnie spotkamy się w Pizzeri 102, ale tym razem w niedzielę o 13:00. Dokładnie 3 lipca. Gdyby coś się zmieniło, oczywiście będę Was informować. Zapraszam Was na...Jeżeli chcecie, to udostępnijcie banner na swoich blogach.

Na spotkanie jak zwykle w pierwszej kolejności zapraszam blogerki, które brały udział w I spotkaniu, ale równie mocno zapraszam wszystkie inne blogerki, które tylko mają ochotę się ze mną i innymi dziewczynami spotkać.

Chcesz spędzić z nami czas? Już teraz wyślij swoje zgłoszenie na adres:

spotkaniewsuchej@interia.pl

W tytule wpisz: SPOTKANIE BLOGEREK a w treści e-maila uwzględnij takie dane jak imię i nazwisko, wiek, adres bloga... liczę też na krótki komentarz, dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu. Zgłoszenia przyjmuję do 28 maja, a 29 wyślę e-maile do osób, które na spotkanie zapraszam.

Uwaga, uwaga. Nie interesuje mnie czy Wasz blog obserwuje 10 czy 1000 osób. Nigdy nie wybieram w ten sposób uczestniczek. Chętnie zaproszę wszystkie osoby, których blog mnie po prostu urzeknie. :)

Po raz kolejny przed spotkaniem wylosuję dla każdej z uczestniczek jedną blogerkę, dla której będzie przygotowywała anonimowy prezent. Jeżeli chodzi o cenę to umawiamy się na 50zł, ale o tym poinformuje Was już e-mailowo. Jeżeli wysyłasz zgłoszenie- zgadzasz się na przygotowanie upominku dla blogowej koleżanki. :)

CZEKAM NA WASZE ZGŁOSZENIA!!! :)


Ruda

10 komentarzy:

 1. Moja ukochana Sucha..znów, zgłoszenie zaraz wyślę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł ;) Miłego i udanego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No cóż, niestety ale za daleko :/ Mam ponad 300 km .

  OdpowiedzUsuń
 4. Czemu wszystkie spotkania sie tak daleko ode mnie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno spotkanie będzie bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcią bym dołączyła, ale niestety mi nie po drodze :'(

  OdpowiedzUsuń
 7. OOOO mamo ! Obok mnie spotkanie a ja dopiero teraz to czytam :( trudno, może następnym razem mi się uda :)

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)