Tani kurier - co i jak?

wtorek, 16 października 2018

Cześć,
Wysyłacie dużo paczek? A może wręcz przeciwnie - więcej ich odbieracie? Ja bardzo często jestem zarówno nadawcą, jak i adresatem. Jakiś czas temu zrobiłam w internecie dużą wyprzedaż - świec, kosmetyków, ubrań i książek. Rzeczy się sprzedawały a ja szukałam w międzyczasie jakiegoś przewoźnika z fajną ofertą. Tak właśnie trafiłam na stronę epaka.pl i dzisiaj opowiem Wam co nieco jaką firma ma dla nas ofertę. 


Epaka.pl jest nowoczesną platformą, która umożliwia wysyłkę paczek zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Firma współpracuje z takimi kurierami jak UPS, DPD, Geis, Inpost, FedEx, a także z Paczkomatami i DHL. Na stronie możemy od razu znaleźć odpowiednią dla nas ofertę - nie ma konieczności negocjowania z kurierem ceny usługi, bo jest ona ustalana odgórnie. Zaletą jest także fakt, że płacimy jedynie za to co wysyłamy, faktury są dostarczane dwa razy w miesiącu i firma nie wymaga żadnej minimalnej ilości wysyłek. Materiały do pakowania otrzymujemy za darmo. Oprócz strony w internecie Epaka.pl ma ponad 150 placówek w różnych częściach Polski.

Mieliście okazję korzystać z usług epaki?

Ruda

3 komentarze:

  1. Nie miałam jeszcze okazji z jej usług korzystać, ale z pewnością przyda mi się ta wiedza :) Ostatnio zaczęłam wysyłać paczki :p

    OdpowiedzUsuń
  2. Miejsce znam, ukochany sporo wysyła, ale przez inną platformę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. dobrze, ze na razie mnie to nie dotyczy

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)