Winietki na stół - dlaczego warto się na nie zdecydować w dniu ślubu?

sobota, 6 października 2018

Cześć,
Pamiętam, że gdy byłam młodsza i chodziłam na wesela, to rzadko kiedy na stołach były winietki. Teraz z kolei rzadko się spotyka, żeby ich nie było. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie, zarówno na wesela, jak i na jakieś większe uroczystości. 


Firma Zapi oferuje przepiękną papeterię ślubną i to właśnie z ich strony pochodzą trzy propozycje, które pokazałam Wam wyżej. Dlaczego postanowiłam pokazać Wam właśnie te trzy? Bo z wielu propozycji oferowanych przez firmę, te trzy modele najbardziej mi się podobają. Pierwszy z lewej jest niby prosty, ale kwiatowy akcent sprawia, że winietka rzuca się w oczy. Jasnoróżowy i jasnofioletowy motyw z kwiatami wygląda bajecznie, winietki zestawione z żywymi kwiatami na stołach prezentowałyby się zapewne przepięknie. Winietka zawieszana na serduszko również od razu wpadła mi w oko i oczami wyobraźni widzę ją na weselu, na którym w wystroju dominują czerwono-pomarańczowe kwiaty.

Dlaczego warto zdecydować się na winietki? Odpowiedź wydaje się być prosta ---> nikt nie będzie ze sobą rywalizował o krzesło, oczywistym jest to, że pary, rodzina i bliscy znajomi chcą siedzieć obok siebie, więc idealnym rozwiązaniem jest wcześniejsze przypisanie tych miejsc. Nikt nie będzie musiał pytać czy to miejsce jest wolne i prosić kogoś o to, aby się przesunął.

Dajcie znać, czy też uważacie, że winietki na weselu to obowiązkowy punkt do zakupu.

--------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK     
Ruda

5 komentarzy:

  1. Moim zdaniem takie winietki to świetne rozwiązanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem tak, to punkt obowiązkowy na weselach :) Po co zbędne zamieszanie z zajmowaniem miejsc :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Też miałam na swoim weselu winetki i uważam że to dobry pomysł, dopóki któryś gość sam sobie winetek nie zechce pozamieniać. Tak było u nas, wkroczyła teściowa, przyjezdżając godzinę przed weselem i wszystko zmieniając.. bez komantarza :D

    OdpowiedzUsuń
  4. U nas na weselu były klasyczne biało czarne i sprawdziły się świetnie :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Są urocze ;) Na naszym weselu (a było to lata temu) sami sobie przygotowywaliśmy winietki ;)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)