Co zrobić z zepsutym telefonem?

piątek, 9 listopada 2018

Cześć,
Nie znam zbyt wielu osób, które nie przeżyłyby koszmaru, jakim jest  popsucie telefonu. Ja niestety tego nieszczęścia doświadczyłam całkiem niedawno bo we wrześniu. Wymiana przedniej szyby kosztowała mnie sporo nerwów i... pieniędzy. ;) 


Nie da się ukryć, że ciężko znaleźć dobry serwis telefonów :) Jeśli akurat jesteście z Warszawy, albo okolic to wybór jest zdecydowanie większy niż np. u mnie. ;) Serwis MedicPhone jest zlokalizowany na ul. Polnej. Firma oferuje zarówno naprawę telefonów komórkowych, jak i tabletów oraz laptopów. Ten serwis GSM poradzi sobie zarówno z słabiej działającą baterią, uszkodzonym portem ładowania, jak i innymi usterkami, które mogą dotknąć nasz telefon. Wieloletnie doświadczenie i pozytywne opinie to gwarancja wyboru świetnego serwisu. Firma posiada najnowocześniejszy sprzęt serwisowy i świetne części zamienne, które są w stanie odmienić każdą komórkę. Warto również wspomnieć, że naprawy odbywają się w ekspresowym tempie. 

Często wydaje nam się, że zepsuty telefon najprościej wymienić na nowy model --- > jasne, ale co jeśli popsujemy telefon, który mamy dopiero od kilku tygodni, a gwarancja nie obejmuje tej usterki? Wtedy zdecydowanie lepiej pokusić się o naprawę. 

--------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK     
Ruda

2 komentarze:

  1. Przywiązuję się do telefonów i nie lubię ich często zmieniać, dlatego ja bym bez dwóch zdań naprawiała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja dbam o telefony i mi się nie psują :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)