Program Dove Self-Esteem

poniedziałek, 26 listopada 2018

Cześć,
O tym, że Dove tworzy świetnie kampanie - na pewno już wiecie. Ostatnio firma wystartowała z kolejną kampanią, która nosi nazwę Dove Self-Esteem Project. Ma ona na celu budowanie pozytywnej samooceny wśród nastolatek i przywrócenie im wiary we własne możliwości. 


Uwierzycie, że aż 81% nastolatek nie ma wysokiej samooceny? Kiedy dziewczyny nie czują się dobrze we własnym ciele, aż 8/10 z nich nie angażuje się społecznie, a 78% cierpi na zaburzenia odżywiania. Z kolei aż 9/10 osób będzie w przyszłości nieasertywne i będzie miało problem z obronieniem swojej decyzji. 

Projekt organizowany przez Dove jest objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Dostępne będą bezpłatne materiały szkoleniowe, takie jak lekcje warsztatowe i szkolenia, zarówno dla dzieci, jak i ich nauczycieli. Prowadzić je będzie ekspert programu czyli Maria Rotkiel, która jest psychologiem, terapeutą rodzinnym i trenerką rozwoju osobistego. Program ma przeciwdziałać zaniżonej samoocenie, braku pewności siebie i porównywania siebie do nierealistycznych ideałów piękna. 

Projekt jest kierowany do nauczycieli i uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, a udział w nim zostanie potwierdzony certyfikatem. Marka Dove chce wpłynąć na rozwój indywidualnego potencjału każdego młodego człowieka, a także pomóc odnaleźć pewność siebie, zwalczyć lęk i niską samoocenę wśród dzieci i młodzieży.

--------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK     
Ruda

4 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)