Moje efekty po depilacji laserowej - podsumowanie

wtorek, 4 czerwca 2019

Cześć,
W archiwum znajdziecie dwa posty na temat mojej depilacji laserowej - jakiś czas temu pisałam Wam o odczuciach po pierwszej wizycie, a także po sześciu zabiegach. W sumie byłam na siedmiu, od ostatniego minęły jakieś trzy miesiące, a ja przychodzę do Was z małym podsumowaniem. 


Salon, do którego miałam okazję chodzić jest zlokalizowany w samym centrum Krakowa w Galerii Piękna na ul. Jakuba. Depilacja.pl to jak już Wam wspominałam największa sieć tego typu placówek w całej Polsce. O ile się nie mylę, w sumie są 23 salony, w których możemy pozbyć się niechcianego owłosienia, a kolejne zostaną otworzone już niedługo Sprzęt jaki jest wykorzystywany w salonach to Lumenis Lightseer Duet - warto wspomnieć, że posiada certyfikat medyczny.

Podczas każdej wizyty w tym uroczym miejscu, byłam obsługiwana przez bardzo miłe Panie - Panią Ewę i Panią Kasię. Za każdym razem odpowiadałam na kilka pytań, które miały wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.  Jak już zapewne wiecie - wybrałam depilację bikini i pach. Są to dwa najczęściej wybierane obszary, co szczerze mówiąc - wcale mnie nie dziwi. Golenie nóg jest uciążliwe, ale na pewno nie aż tak bardzo jak golenie pach, czy właśnie bikini. :) Na początku wspomnę, że nie jestem posiadaczką ciemnych włosów - moje owłosienie było raczej średnie, a podobno najbardziej podatne na zabieg, są osoby, które posiadają właśnie ciemne włosy. Niemniej pozytywne efekty zauważyłam bardzo szybko. Po siedmiu wizytach i w sumie już całkiem długim upływie czasu - mogę Wam śmiało polecić zdecydowanie się na taki pakiet, bo efekty są bardzo zadowalające. Zacznę od pach - dawniej goliłam je codziennie, maksymalnie co dwa dni, bo denerwowały mnie odrastające włoski. Teraz po maszynkę sięgam jakiś raz na dwa tygodnie, a włoski odrastają plamami i są o wiele słabsze. Podobnie jest i na bikini - włosy rosną dużymi plamami. Są miejsca, w których nie odrastają już wcale, a w tych pojedynczych są bardzo osłabione i rosną powoli. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona, bo najzwyczajniej w świecie obawiałam się, że ze względu na to, że moje włosy są jasne - laser nie zadziała wcale. Zabiegi były krótkie i nie sprawiały mi żadnego dyskomfortu.


Jednorazowy koszt zabiegu na dowolną partię ciała to koszt 189zł. Warto wspomnie, że na pierwszy zabieg jest 50zł zniżki. Depilacja.pl oferuje również świetne pakiety cenowe, które mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. 

Miałyście już okazję korzystać z depilacji laserowej? Jesteście zadowolone z efektów? 

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

  1. na pewno kiedyś zdecyduję się na cały pakiet depilacyjny, moja siostra dzięki takim zabiegom ma mega gładką skórę i nie musi przejmować się włoskami

    OdpowiedzUsuń
  2. No własnie...ja byłam zadowolona w trakcie i chwilę po, a teraz po roku od depilacji nadal włosy rosną...fakt że słabsze,ale ciągle jest ich dużo i mam wrażenie że się to nasila i wróci za jakiś czas do stanu z przed. Taka depilacja mam wrażenie to syzyfowa praca i bez zabiegów wspomagających nie ma sensu,a na to mnie raczej chyba nie stać...

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)