Stojaki sklepowe - jakie powinny być?

wtorek, 18 czerwca 2019

Cześć,
Nie wiem jak Wy, ale ja szczerze nie znoszę sklepów z ubraniami, w których panuje ogólny chaos i nieporządek. Najchętniej wybieram te, w których ubrania są ładnie poukładane, a co za tym idzie, jako klientka mogę komfortowo je przeglądać. Ostatnio zauważyłam, że wiele sieciówek inwestuje coraz więcej miejsca w tzw. "grzebaki", czyli odzież porozrzucaną byle gdzie, i byle jak. Obsługa oczywiście stara się nad tym panować, ale wystarczy, że kilka osób porozkłada dane ubrania i nici z ładnej wystawy. Dlatego w dzisiejszym wpisie opowiem Wam co nieco o fajnych stojakach, które są właśnie idealnym rozwiązaniem do sklepów.


Myślę, że najwygodniejszym rozwiązaniem są stojaki, które np. są wyposażone w kółka. Łatwo je wtedy przemieścić, a co za tym idzie, właściciele sklepów nie będą mieć żadnych problemów z dowoloną modyfikacją wystawki. Szeroki wybór ciekawych wzorów i modeli, możecie znaleźć tutaj: https://wyposazamysklepy.pl/stojaki-stendery-sklepowe-odziezowe :) Sklep oferuje solidne konstrukcje z metalu, a poszczególne warianty różnią się wysokością i szerokością, dzięki czemu, każdy bez problemu może dopasować dla siebie najwygodniejsze rozwiązanie. W ofercie sklepu możemy także znaleźć konstrukcje, które powstały z myślą o konkretnych ubraniach i dodatkach - np. takie, które są dedykowane krawatom, czapkom, apaszkom, szalom, torebkom, czy nawet biżuterii. Na stronie znajdziemy także moduły stojaków, które są wyposażone w stopki.

Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby wybrane stojaki ładnie wkomponowywały się w dany sklep i były trwałe. O tyle, o ile ubrania letnie, czy wiosenne są bardzo lekkie, tak zimą i jesienią w sklepach znajdujemy głównie grube kurtki i swetry, a co za tym idzie - stojaki muszą potrafić utrzymać odpowiednie kilogramy. Chociaż kwestie wizualne nie są najważniejsze, oczywiście byłoby fajnie, gdyby dane modele prezentowały się po prostu ładnie. Nie ma co się oszukiwać - każdy z nas chętniej wybierze sklep z przyjemną dla oka witryną, niż taki, który swoim wyglądem nie zachęca nas do odwiedzenia. 

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

3 komentarze:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)