Gadżet, który usprawnia mycie samochodów

piątek, 9 sierpnia 2019

Cześć,
Jakiś czas temu dowiedziałam się czym jest myjka przemysłowa i dzisiaj Wam trochę o niej opowiem. Myślę, że taka tematyka może być ciekawa dla kogoś, kto tak jak ja - nigdy wcześniej o takim produkcie nie słyszał. Większość z nas jeździ codziennie samochodami, dlatego warto wiedzieć co to jest. :)

Przechodząc do rzeczy... taka myjka posiada funkcję podgrzewania, a co za tym idzie, sprawia, że części, które są zabrudzone, są myte w temperaturze aż 50ºC. Taka wysoka temperatura znacznie zwiększa efektywność działania. Najprościej rzecz ujmując - czyszczenie danych powierzchni jest po prostu szybsze i bardziej efektowne. Firma oferuje możliwość tygodniowej dzierżawy myjki. Takie coś, ma na celu przetestowanie tego produktu pod własne potrzeby i po prostu upewnienie się, że myjka faktycznie ułatwia pracę i sprawia, że jest ona o wiele krótsza. Warto wspomnieć, że nie zajmuje dużo miejsca. Posiada otwieraną klapę i może stać nawet 5 cm od ściany, dzięki czemu nie utrudnia korzystania z urządzenia. Firma Rotortech, podobnie jak i myjka - była mi wcześniej nie znana, ale teraz wiem, że specjalizuje się w diagnostyce, regeneracji i montażu przy okazji wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych, a nawet dostawczych. 

Myjka sprawdza się idealnie do precyzyjnego czyszczenia różnych elementów. Jest to nowoczesny produkt, który rewelacyjnie sprawdza się w przypadku czyszczenia komponentów i części samochodowych oraz motocyklowych. Można ją też używać do maszyn rolniczych. Myjka umożliwia czyszczenie nawet bardzo zabrudzonych elementów. W warsztatach radzi sobie z usuwaniem nagarów, olejów, a nawet i smarów. 

Słyszeliście wcześniej o takiej myjce? A może już mieliście okazję jej używać?

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

2 komentarze:

  1. Słyszałam, choć sama nie miałam okazji używać i w sumie za bardzo nie miałabym do czego :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze wiedzieć, że istnieje taka myjka czyszcząca :)

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (150)