Relacja ze spotkania blogerek w Krakowie [14.06.2020]

poniedziałek, 20 lipca 2020

Cześć,
Moje zaległości blogowe zaczynają być dosyć spore, bo dopiero dzisiaj przychodzę do Was z relacją ze spotkania, na którym miałam przyjemność być 14 czerwca. Razem z koleżankami i naszymi gorszymi połówkami :D spotkaliśmy się w zupełnie innych okolicznościach, niż to miało zazwyczaj miejsce. Zamiast restauracji wybraliśmy się wspólnie na działkę jednej z uczestniczek, rozpaliliśmy grilla i pomiędzy rozmowami o kosmetykach... delektowaliśmy się pysznym jedzeniem. To spotkanie było inne niż wszystkie, a jednocześnie pokazało, że nie zawsze musimy wybierać na swoją miejscówę restauracje. :) Miałyśmy się spotkać już w marcu, ale ze względu na sytuację w naszym kraju, to spotkanie odbyło się dopiero w czerwcu.


Jak zapewne widzicie na zdjęciu... spotkałyśmy się w bardzo standardowym gronie. Od lewej Ania, Aldona, Kasia, Dominika, Mariola, no i oczywiście ja :) Na zdjęciu brakuje drugiej Kasi, która była w tym dniu poniekąd naszym fotografem. :)


Jak już mówiłam na naszym spotkaniu zorganizowałyśmy pysznego grilla. Mężczyźni zajmowali się pieczeniem całego menu, które przyniosłyśmy. Mówiłam Wam już wiele razy o tym, że bardzo lubię spotkania, w których udział ma każda z nas.Oprócz plotek, śmiechów i jedzenia pyszności, wręczyłyśmy sobie także upominki od różnych firm. Tutaj podobnie, jak i w przypadku jedzenia... każda z nas dołożyła cegiełkę i obdarowała pozostałe koleżankami wspaniałościami. Dziękuję wszystkim sponsorom za przekazane produkty. Nowości była cała masa więc ja już oczywiście zdążyłam podzielić się nimi z najbliższymi. :) 
 

WYDAWNICTWA INSIGNIS I WIELKA LITERA
Uff! Dotrwaliście do końca? Mam szczerą nadzieję, że nie pominęłam żadnej firmy. Udział w naszym spotkaniu wzięła również firma POSTER STORE oraz KUBOTA STORE. Dziewczynom raz jeszcze bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie w super atmosferze, a firmom za wszystkie dobroci. :)

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

9 komentarzy:

 1. Super pomysł na spotkanie! Miłego testowania nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajnie! Świetne spotkanie, miło spędzony czas i tyle wspaniałych kosmetyków :) Tyle lat nie byłam na spotkaniu blogerek, myślałam, że już się nie organizuje takich spotkań :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z miłą chęcią wybrałabym się na takie spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo fajnych kosmetyków, nawet nie potrafię zdecydować się, który mnie najbardziej zainteresował :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super się było spotkać i wbrew pozorom nie wiem czy nie lepiej niż w knajpie 😁

  OdpowiedzUsuń
 6. prezentów co nie miara :D

  OdpowiedzUsuń
 7. ale wspaniałości, fajne są takie spotkania:)

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowne są takie spotkanie! :) wymiana doświadczeń, nowe znajomości. ekstra!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojj! Uwielbiam takie spotkania!!!

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)