Jak pachnie Garden by the Sea?

wtorek, 14 marca 2017

Cześć,
Przychodzę dzisiaj do Was z kolejnym poznanym przeze mnie zapachem z kolekcji Coastal Living, tym razem do kominka powędrował wosk, którego zapachu byłam najbardziej ciekawa, mianowicie- Garden by the Sea. Na początku myślałam, że będzie to coś podobnego do Riviera Escape- ze względu na podobieństwo naklejki, ale na szczęście się pomyliłam. :)

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o delikatnym zapachu bukietu kwiatów charakterystycznym dla oceanicznego brzegu.

W tej tarcie zakochałam się nawet nie tyle co od pierwszego powąchania, a od pierwszego wejrzenia. Uroczy, różowy kolor wosku, który świetnie współgra z przepiękną, iście letnią naklejką. ♥ Zarówno na sucho jak i po rozpaleniu, moc tarty jest całkiem dobra. Do kominka jak zwykle wrzuciłam 1/2 wosku i taka ilość idealnie wystarczyła, aby wypełnić pięknym aromatem całe pomieszczenie. Nie jest to jednak zapach, który zaliczyłabym do tych najmocniejszych- czuć go dobrze, ale raczej robi tło, niż gra pierwsze skrzypce. A jak pachnie? Subtelnie. :) Garden by the Sea, to idealna propozycja dla osób, które lubią połączenia owocowo-kwiatowe. Ja bardzo lubię takie mieszanki więc wosk urzekł mnie już na sucho.

Mój egzemplarz jak zwykle pochodzi z Goodies.pl i tam też możecie kupić swój. :) Jeżeli miałyście okazje poznać już Garden by the Sea, to dajcie znać jak Wam się spodobał. 


---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

9 komentarzy:

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (106) nowości (148)