Jak pachnie Sea Air?

sobota, 18 marca 2017

Cześć,
Przychodzę do Was dzisiaj z kolejną recenzją zapachu z najnowszej kolekcji Yankee Candle. Tym razem chciałam Wam co nieco napisać o tarcie Sea Air, która z całej dostępnej, nowej czwórki najmniej mnie zainteresowała. Jeżeli jesteście ciekawi, jak ten wosk wypadł w paleniu, to zapraszam do dalszej części wpisu. :)Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o odświeżającym zapachu, lekko słonego nadmorskiego powietrza splecionego z zapachem cyklamenu perskiego i róży.

Wizualnie wosk bardzo mi się podoba. :) Bardzo ładny, błękitny kolor tarty i nieoczywista naklejka sprawiły, że szybko odpaliłam tę propozycję od Yankee Candle. Po opisie i na sucho podejrzewałam, że zapach mi się nie spodoba w paleniu no i niestety- nie spodobał się. :( Do kominka wrzuciłam jakąś 1/4 wosku i zapach szybko rozprzestrzenił się po pomieszczeniu. Gdyby górowała w nim świeżość- byłoby całkiem ok, ale niestety Sea Air to drażniące połączenie świeżego powietrza, jakiegoś proszku do prania i kwiatów. Nie wiem czy są to róże- ja ich bynajmniej w tej tarcie nie czuję.

Podejrzewałam, że ten wosk nie rzuci mnie na kolana, ale mimo to jestem rozczarowana. Naklejka i kolor tarty prezentuję się naprawdę świetnie, podejrzewam, że duża świeca wyglądałaby ślicznie w mojej kolekcji. Nie mogę się jednak na nią zdecydować, bo od naklejki mimo wszystko ważniejszy jest dla mnie zapach. :)

Jeżeli lubicie praniowce, to Sea Air jak i cała najnowsza kolekcja jest dostępny na Goodies.pl :) Mój egzemplarz jak zwykle pochodzi stamtąd. Do zrecenzowania został mi jeszcze jeden zapach, mianowicie Driftwood, o którym już niedługo będziecie mogły u mnie poczytać.

---------------------------------------------------------------------------
Obserwuj mój:

*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

6 komentarzy:

 1. Nieeee. Chyba nie dla mnie :) mnie ciekawi garden by the sea-zdaje się tak brzmi nazwa jednego z ttch czterech nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aj, jedni chwalą, drugim się nie podoba. Co nos to inna opinia :) Ale się skuszę i tak na niego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Drażniący proszek do prania- idealne podsumowanie. 😔

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że jego zapach też mógłby mnie zawieść więc raczej po niego nie sięgnę :P

  OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)