Czy znasz swoje prawa?

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Cześć,
Czytając coraz to nowsze wiadomości, czy nawet wpisy internetowe - można dojść do bardzo prostego wniosku. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie ma prawa. Na szczęście istnieją różne firmy, które te prawa pozwalają nam egzekwować.

Jedną z nich jest PrawaPacjenta.org, na którą trafiłam jakiś czas temu. Zespół składa się z grupy profesjonalistów - specjalistów i radców prawnych, którzy swoje doświadczenie zdobywali przez lata praktyki. Klienci mogą liczyć nie tylko na pomoc z zakresu prawa, ale i medycyny. Na klientów czeka bezpłatna porada - każdy może dowiedzieć się, czy ma prawo do odszkodowania oraz ile powinno wynosić. W prawach pacjenta dbają również o to, aby każda sprawa była doprowadzona do satysfakcjonującego zakończenia przed sądem. Na podlinkowanej przeze mnie stronie możecie znaleźć zakładkę z najczęściej zdawanymi pytaniami. Jeżeli coś Was zastanawia - być może ktoś inny zdążył już udzielić odpowiedzi :) Każdy z nas, zdaje sobie sprawę z tego, że sprawy dotyczące błędów medycznych są bardzo trudne. Procesy sądowe są bardzo często długotrwałe, a racje danego pacjenta praktycznie niemożliwe do udowodnienia. Interesująca zakładka na stronie to również ta, która mówi o wygranych sprawach - możemy tam znaleźć historię osób, którym udało się wygrać. Co ważne - wiele z tych spraw zakończyło się precedensowymi wyrokami oraz naprawdę rekordowymi kwotami odszkodować, które były odpowiednim i przede wszystkim sprawiedliwym zadośćuczynieniem dla poszkodowanych. Firma opiera współpracę na zaufaniu i wrażliwości, a to przynosi wymierne efekty.  

Czy zdarzyło się tak, że ktoś z Waszej rodziny, albo bliskich znajomych potrzebował tego typu pomocy? Ja odnoszę wrażenie, że sporo osób w przypadku błędu medycznego - nawet nie podejmuje żadnej walki. O tyle, o ile w wielu przypadkach jest to uzasadnione, tak czasem zdecydowanie warto powalczyć o swoje prawa. Podlinkowana przeze mnie wyżej firma pomaga te prawa wyegzekwować.

--------------------------------------------------------------------------- 
Obserwuj mój:
*FACEBOOK- KLIK  
  *INSTAGRAM-KLIK    
Ruda

1 komentarz:

  1. Przydatny wpis. To prawda, że błędy medyczne trudno udowodnić.

    OdpowiedzUsuń

To miło, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią.

denko (107) nowości (149)